Padėkota už gerumą ir dosnią širdį

Artėja gražiausios ir, ko gero, visų laukiamiausios metų šventės – Kalėdos. Belaukdami tikimės kažko naujo, netikėto ir stebuklingo. Nors sunku patikėti, kad šiuo visiems sunkiu metu galima sulaukti gerų žinių, kažko netikėto, tačiau ….vilties yra!

Kuršėnų šeimos namų Globos centras, kuris atlieka bendruomenės narių ir šeimų, norinčių priimti į savo namus globojamą (rūpinamą) vaiką, paiešką, o globojamoms vaikus šeimoms bei kitiems šeimos nariams teikia pagalbą, turėjo didžiulį norą ir viltį pasveikinti artėjančių šv. Kalėdų proga visas šias šeimas. Norėjosi suteikti džiaugsmo globojamiems vaikams ir parodyt dėmesį globotojams, padėkoti už jų gerumą, už dosnią širdį, kuria dalinasi su kitais.

Į Globos centro prašymą idėjai įgyvendinti atsiliepė Šiaulių rajono „LIONS“  klubas. Klubo nariai sutiko ne tik paremti finansiškai, bet ir padėti išvežioti bei įteikti dovanėles atokiausiuose rajono kampeliuose gyvenantiems globotojams ir jų globojamiems vaikams. Klubo prezidentas Giedrius Keras skyrė savo laiką ir transportą išvežiojant dovanėles, todėl esame labai dėkingi už geranoriškumą, pagalbą ir rūpestį.

Svarbiausia, kad bendromis pastangomis pavyko nustebinti ir pradžiuginti mūsų globotojus ir jų globotinius. Norisi tikėti, įnešėme nors truputėlį džiaugsmo į jų šeimas.

Kuršėnų šeimos narių Globos centras ir Šiaulių rajono „LIONS“  klubo nariai linki visiems Šiaulių rajono gyventojams ramių, gražių ir jaukių artėjančių šv. Kalėdų, sėkmingesnių ateinančių 2021 – ųjų metų. Būkime sveiki ir atsakingi ne tik už save, bet ir už šalia mūsų esančius.

Kuršėnų šeimos namų Globos centro socialinė darbuotoja

Vita Kaminskienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts