Kuršėnų ligoninėje atnaujintos slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos

Nuo lapkričio 18 dienos Kuršėnų ligoninėje atnaujintas slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugų teikimas asmenims su šeimos gydytojo siuntimu – apie tai informavo Kuršėnų ligoninės direktorė Renata Noreikaitė.

Šeimos gydytojas privalo įvertinti paciento epidemiologinę anamnezę, sveikatos būklę ir jos atitikimą medicininėms indikacijoms, kurios nustatytos 2012 m. gegužės 4 d. sveikatos apsaugos ministro įsakymo Nr. 393 ,,Dėl Palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos teikimo reikalavimų aprašo patvirtinimas“ 18 punkte.

Visi pacientai, atvykstantys i slaugos stacionarą su šeimos gydytojo siuntimu, yra izoliuojami 14 dienų. Šis laikotarpis gali būti pratęsiamas, jei izoliaciniame skyriuje nustatoma Covid-19 infekcija.

Pacientai izoliuojami po vieną ir viso skyriuje vienu metu gali gydytis tik 12 asmenų. Medicinines indikacijos turi būti išsamiai pagristos, o paciento guldymas iš anksto suderintas su Kuršėnų ligonines administracija. Izoliacija netaikoma, jei asmuo, guldomas į skyrių, yra persirgęs koronoinfekcija ir gydantis gydytojas gali ši faktą pagrįsti laboratoriniais duomenimis bei anamneze.

Parengta pagal Kuršėnų ligoninės informaciją

Ritos Žadeikytės nuotrauka

Total
0
Dalinasi
Related Posts