Jaunimo vakaras Kuršėnuose

Pirmąjį rudens penktadienį Kuršėnuose vykusiame jaunimo  vakare „Užverk duris vasarai“ jaunimas išlydėjo vasariškas šėliones, svajones, nuotykius ir pasitiko rudenį.

Renginio vedėjos jaunimo reikalų koordinatorė Simona Dambrauskienė ir Šiaulių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Viktorija Savickė sveikino visus susirinkusius ir kvietė džiaugtis švente, naujų mokslo metų pradžia, būti aktyviais šventės dalyviais.

Šventėje dalyvavo Seimo Pirmininko pirmoji pavaduoja Rima Baškienė, rajono mero pavaduotojas Česlovas Greičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Regina Rupšienė, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė. Garbūs svečiai linkėjo gerų naujų mokslo metų, daug aktyvios pilietinės ir visuomeninės veiklos.

Šventėje atrasti, ką veikti galėjo ne tik jaunimas, bet ir vaikai, tėveliai, vyresnio amžiaus žmonės.

Rajono savivaldybės Kultūros centras ir jo filialai, Viešoji biblioteka, Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras kvietė išbandyti įvairias siūlomas edukacijas. Norintys galėjo išmėginti rašymą žąsies plunksna, pasidaryti įvairių rankdarbių, karpinių, pasimokinti magiškų triukų ir gitaros valdymo subtilybių. Mėgstantys aktyvesnias veiklas, turėjo galimybę sudalyvauti lauko žaidimuose, varžytuvėse, išmokti gatvės šokių judesių.

Atviras Šiaulių rajono jaunimo centras norinčius pasigrožėti Ventos upe bei Kuršėnų  panorama plukdė plaustu. Sporto klubas EDINAS stiprių rankų savininkams siūlė išbandyti savo jėgas ir išsirinkti stipriausią rajone. Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba dalinosi tikromis, įdomiomis istorijomis, kurias pasakojo bendruomenės pareigūnė Danutė Jakubkienė „Nuo gatvės chuliganės iki policininkės“, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos etikos mokytoja Vita Pleskūnienė kalbėjo apie emocijas, Kuršėnuose gyvenusi ir mokslus baigusi Brigita Beniušytė pasakojo apie filmų kūrimą, skautišką gyvenimą,  Sergėjus Staponkus, kuris nuo rugsėjo startavo Mobiliajame darbe su jaunimu, Šiaulių rajono kaimiškose vietovėse pasakojo apie keliones, kurios veda ne tik į pasaulį, bet ir savęs pažinimą.

Tradiciškai renginyje dalyvavę Šiaulių miesto bendruomenės pareigūnai kvietė išbandyti savo jėgas į policijos mašinoje įrengtą paslapčių kambarį.

Apie sveikatą bei kaip išvengti ir nepasiduoti COVID-19 pasakojo Šiaulių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro specialistai.

Kuršėnų sporto mokyklos mokiniai triukšmingai prie šventės prisijungė mokslo metų pradžiai skirta eisena. Savo jėgas išbandė ant tatamio.

Kuršėnų kūrybos namai susirinkusiuosius kvietė susipažinti ir pasigrožėti jų namuose auginamais: triušiu, tarakonais, laboratorinėmis pelėmis, pienine gyvate ir kt.

Kuršėnų meno mokykla kvietė išbandyti meninius sugebėjimus popieriaus lape grojant birbynės garsams.

Projekto „Kas iš Kuršėnų  komanda“ kalbino kuršėnietį muzikos prodiuserį, kompozitorių, aranžuotoją bei atlikėją Donatą Tamašauską dar kitaip žinomą DZOUNS, organizavo virtualią KAHOOT viktoriną.

Šventėje koncertavo jaunimo grupė „NETO“, fonine muzika rūpinosi DJ Arkelo.

Vasaros duris užverti padėjo aktorius, dainų kūrėjas, Vido Bareikio mokinys Mantas Bendžius, o vakarą triukšmingai užbaigė režisierius, aktorius, muzikantas, kompozitorius, TV laidų vedėjas, scenos nutrūktgalvis Vidas Bareikis!

Simona DAMBRAUSKIENĖ

Ingos JONUŠKIENĖS nuotr.

Ernesto URBIEČIO nuotr.

       

Total
0
Dalinasi
Related Posts