Lukšių kaimo gyventojų „Pažintinė-kultūrinė išvyka“   

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Vykdant projektą „Pažintinė-kultūrinė išvyka“, pagal Šiaulių rajono kaimo bendruomenių rėmimo programą, Lukšių kaimo bendruomenė 2017-09-10 organizavo pažintinę-kultūrinę išvyką.  Išvykos metu aplankė Žemaičių muziejų „Alka“, kuriame apžiūrėjo daugybe eksponatų iš archeologijos, etnografijos, liaudies meno, spaudinių, rankraščių, profesionaliojo meno, gamtos ir kita.  Iš muziejaus balkono grožėjosi puikia Telšių miesto panorama.

Po Telšių miestą lydėjo gidas Andrius, kuris aprodė Žemaitijos sostinės įžymias ir lankomas vietas. Prie Telšių Šv. Antano Paduviečio katedros gėrėjomės jos reljefinėmis durimis, pabuvojome katedroje, eidami Respublikos gatve, apžiūrėjome „Didžiąją Žemaičių sieną“, toliau keliavome prie Turgaus aikštėje besipuikuojančio miesto laikrodžio, kurio viršuje – Žemaitijos meška. Aplankėme ir Rotušės šulinį – jo kampuose įsitaisiusios keturios meškos, kurioms iš burnų bėga geriamasis vanduo. Telšiuose baigėme kelionę prie skulptūros „Meškos pėda“, kur sužinojome, kad įdėjęs ranką į meškutės leteną, gali tapti stiprus ir tvirtas.

Iš Telšių išvykome į Klaipėdą, kur dramos teatre žiūrėjome spektaklį „Karalienė Luizė“.

Džiaugiamės  daug sužinoję ir pamatę, o kartu pabuvoję, grįžome į namus.

Vidutė MEIŽIENĖ
Bendruomenės pirmininkė
Asmeninio albumo nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

STEAM veiklos projekte

Smagu, kad Tarptautinis IUG/PUG amžiaus vaikų projektas „Graži ponia pelėda“  pasiekė jau ketvirtąjį etapą. STEAM ugdymas – integralus, į kompleksišką…