Tarptautiniame fotografijų konkurse „Kultūros veidas“ – I VIETA!

„Stipriausią kūrybai motyvaciją sukelia vidinis džiaugsmas kylantis iš pasitenkinimo savo darbu ir netikėtu įvertinimu“, taip laimėjimą apibūdino mūsų mokyklos fotografų komandos „Kas į Kuršėnus?!” vadovė Inga Viršilienė.

Vilniaus paslaugų verslo profesinio mokymo centras organizavo tarptautinį fotografijos konkursą „Kultūros veidas“. Konkurse dalyvavo mūsų mokyklos neformalaus ugdymo būrelio „Foto studija“ (vadovė I. Viršilienė) narių suburta komanda „Kas į Kuršėnus?!“ su autoriniais foto darbais „Jeronimas“. Komanda turėjo pagal konkurso nuostatuose iškeltą tikslą nufotografuoti žmogų, kuris tiesiogiai susijęs su veikla, kurios dėka yra vertinamas savo mieste, miestelyje, kaime. Mokiniai turėjo ne tik atrinkti vietos kultūros puoselėtoją, bet ir pasirinkti reikiamą techniką, apšvietimą, atrinkti konkursui keletą skirtingų nuotraukų, pateikti trumpą aprašą apie fotografuotą asmenį.

Konkursui fotografuoti Jeronimą Daunį komanda pasirinko neatsitiktinai. Tai žmogus, kuris daug metų dirbo mūsų mokykloje, ilgus metus puoselėjo ir tebepuoselėja stalo teniso kultūrą ne tik mokykloje, Kuršėnuose, bet ir visoje Lietuvos Respublikoje.

Kuršėnų politechnikos mokyklos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Voveriškių mokykloje atidaryta tautodailininkės-pedagogės Astos Liaudanskienės paroda „Kurkim pasaką kartu“ Voveriškių mokykloje atidaryta jau dešimtoji šiais metais unikali…