Vietos savivaldos diena paminėta kukliai

Spalio 10-ąją, kaip ir kasmet, paminėta Vietos savivaldos diena, kuri yra savivaldybių tarnautojų profesinė šventė. Savivaldos metai skaičiuojami nuo vienos spalio 10-osios iki kitos. Šiemet profesinė šventė, rajoną įtraukus į didėlės rizikos savivaldybių sąrašą, paminėta kukliai ir virtualiai.

Šiaulių rajono savivaldybė, minėdama Vietos savivaldos dieną, turi kuo pasidžiaugti. Priimta teisingų ir reikalingų rajono gyventojams sprendimų, kuriuos įgyvendinant nuveikta daug darbų rajono gyvenvietėse tvarkant kelius, gatves, viešąsias erdves, švietimo, kultūros įstaigas. Tai visų  kruopštaus ir atsakingo darbo vaisiai.

Savivaldybės administracija – didelė ir veikli bendruomenė, kurioje nuolat vyksta pokyčiai, atsinaujinimas. Šiemet Šiaulių rajono savivaldybės kolektyvą papildė net 12 naujų darbuotojų, kurie į savivaldą atėjo dirbti kupini jėgų ir noro tarnauti rajono gyventojams.

Kaip ir kasmet Vietos savivaldos dienos proga pasidžiaugta visais kolektyvo nariais ir pasveikinti naujai prie jo prisijungę nuo praėjusios spalio 10-osios iki šiandienos. Civilinės metrikacijos ir archyvo skyrių papildė Jurgita Rakšnienė, Savivaldybės centralizuoto vidaus audito tarnybą papildė Jolanta Jokimčė, Kužių seniūnijos kolektyvą – Jurgita Vorevičienė, Turto Valdymo skyrių – Gitana Kurapkienė, Švietimo ir sporto skyrių – Regina Sakalauskienė ir Rimantas Čeponis, Teisės ir personalo administravimo skyrių Jolanta Tautvaišienė, Ekonomikos ir verslo plėtros skyrių – Rosita Katkuvienė ir Irena Eigirdienė, Kuršėnų miesto seniūniją – Asta Žalienė, o Kultūros skyrių – Diana Martinaitienė.

Dar septyni Savivaldybės darbuotojai perkelti dirbti į kitas pareigas. Jolantai Šiuparienei patikėtas Socialinės paramos skyriaus vadovavimas, Inga Genutienė tapo Savivaldybės centralizuoto vidaus audito tarnybos vadove, Dovilė Degutienė paskirta dirbti į Ginkūnų seniūniją, Jurgita Jurgaitienė tapo Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausiaja specialiste, Loretai Matolienei patikėtos tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus pareigos, Rasa Grinienė Švietimo ir sporto skyriuje pradėjo eiti vyresniosios specialistės pareigas, o Orinta Šimkuvienė perėjo dirbti į Teisės ir personalo administravimo skyrių.

Vaizdo sveikinimą Vietos savivaldos dienos proga Šiaulių rajono savivaldybės tarnautojams nusiuntė rajono savivaldybės vadovai: meras Antanas Bezaras, jo pavaduotojas Česlovas Greičius, Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis ir jo pavaduotoja Regina Rupšienė.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts