„Švytintys Kurtuvėnai“ sužavėjo Vytautą V. Landsbergį

Lapkričio 13-ąją viename gražiausių ir garsiausių Šiaulių rajono miestelių – Kurtuvėnuose surengtas muzikinis vakaras su žinomu režisieriumi, bardu, knygų ir dainų autoriumi Vytautu V. Landsbergiu. Tai asociacijos „Kurtuvėnų bendruomenė“ projekto ,,Švytintys Kurtuvėnai 2021″ renginys. Projektas finansuojamas pagal Šiaulių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų ir kitų juridinių bei fizinių asmenų finansavimo iš savivaldybės biudžeto lėšų tvarką.

Projektas įgyvendintas asociacijai ,,Kurtuvėnų bendruomenė” bendradarbiaujant su Kurtuvėnų regioninio parko direkcija, kuri renginiui suteikė puikias Lankytojų centro patalpas, kuriose koncertui labai tiko dėl jaukių, mitologiniais personažais išdekoruotų erdvių.

Muzikinio vakaro su Vytautu V. Landsbergiu sumanytojai ir pagrindiniai rengėjai – asociacijos „Kurtuvėnų bendruomenė“ pirmininkė Jurgita Bartkuvienė ir žinomas menininkas, kurtuvėniškis Rokas Šakys.

Vytautas V. Landsbergis, atvykęs į garsųjį, gausiai svečių, turistų lankomą Šiaulių rajono miestelį – Kurtuvėnus, prisipažino nesitikėjęs nei tokios išskirtinės aplinkos koncertui, nei sutikti tiek įdomių, išsilavinusių, muziką, meną, tautinį paveldą puoselėjančių žmonių.

Vytautas V. Landsbergis atliko liaudies dainų, sakydamas, kad jos augina žmogaus sąmonę, taip pat žinomų autorių kūrinių, senųjų romansų, pristatė naujausias savo knygas.

Žiūrovus sužavėjo jaukus vakaras, intelektualus, gilus ir tuo pat metu labai jaukus ir šiltas Vytauto V. Landsbergio bendravimas su publika. O Vytautą V. Landsbergį sužavėjo Kurtuvėnų gamta, miestelis su puikiai išsaugotu ir atkurtu paveldu, suderintu su naujomis, šiuolaikiškomis erdvėmis. O labiausiai žinomą atlikėją sužavėjo Kurtuvėnų žmonės – giliai jaučiantys, dainuojantys senąsias dainas, puoselėjantys tradicijas ir jas puikiai suderinantys su šiandienos gyvenimu.

Vytautas V. Landsbergis su kurtuvėniškiais sutarė dėl būsimų projektų, jo filmų peržiūrų ir ateities renginių.

Asociacijos „Kurtuvėnų bendruomenė“, Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Ritos Žadeikytės nuotraukos

Total
0
Dalinasi
Related Posts