Su aplinkos ministru – apie aktualiausias problemas

Šiaulių rajono savivaldybėje liepos 2-ąją aplinkos ministras Simonas Gentvilas, ministerijos Atliekų politikos grupės vadovė Vilma Slavinskienė susitiko su Šiaulių rajono savivaldybės meru Antanu Bezaru, jo pavaduotoju Česlovu Greičiumi, Administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu, jo pavaduotoja Regina Rupšiene, Savivaldybės įmonės „Kuršėnų vandenys“ direktoriumi Silvu Gedaminsku ir jo pavaduotoju Almantu Krivicku, Savivaldybės administracijos Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėja Vilija Vaičekauskiene, Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Renata Ulvydiene, Turto valdymo skyriaus vedėju Alfredu Budriu ir aptarė aktualius savivaldybei naujojo Infrastruktūros įstatymo, aplinkosaugos bei vandentvarkos klausimus.

Susitikime Savivaldybėje dalyvavo ir aktualiais klausimais pasisakė Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės nariai – Seimo nariai Rima Baškienė, Stasys Tumėnas ir Liudas Jonaitis bei Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Vytis Lembutis.

Diskutuota ir įsiklausyta į naujojo Infrastruktūros įstatymo spragas, kurias derėtų taisyti. Ministras Simonas Gentvilas akcentavo, kad šis įstatymas yra labiau taikytas didmiesčiams, kad būtų, ministro žodžiais tariant, „suvirškintos“ apleisto buvusios pramoninės teritorijos su infrastruktūra ir komunikacijomis ir jose kurtųsi verslas. Ministras pastebėjo, kad Šiaulių rajono savivaldybė šiuo klausimu geriau tvarkosi, nei kai kurie kaimynai.
Taip pat kalbėta apie įstatymą, numatantį želdynų inventorizaciją, kuri paverstų savivaldybes medžių ir krūmų skaičiuotojais. Diskutuota aktualiais vandentvarkos įmonių ir jų veiklos klausimais.

Po vizito Šiaulių rajono savivaldybėje svečiai išvyko į Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančias įmones – pavojingų atliekų tvarkymo aikštelę UAB „Toksika“ bei buitinių nuotėkų valymo įrenginių aikštelę Kairiuose. Susitikime UAB „Toksika“ dalyvavo ir Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, Seimo nariai.

Svečiai taip pat lankėsi ir Šiaulių miesto savivaldybėje bei susitiko su miesto vadovais.

Šiaulių rajono savivaldybės informacij


Ritos Žadeikytės, Zigmo Ripinskio nuotrauko


Total
0
Dalinasi
Related Posts