Bibliotekos organizuota netradicinė pamoka surengta miesto parke

Lietuvos Respublikos Seimas 2021-uosius metus paskelbė Lietuvai pagražinti draugijos (LPD) 100-mečio metais. Lietuvai pagražinti draugija buvo įkurta 1921 m. Kaune. Valdyba išrinkta iš Lietuvos šviesuolių: kanauninko J. Tumo-Vaižganto, prof. P. Matulionio, teisingumo ministro S. Šilingo, E. Kubiliaus, prof. T. Ivanausko ir kt. Draugijos centro valdybos pirmininku išrinktas J. Tumas-Vaižgantas. Draugija kvietė visos Lietuvos žmones gražinti kraštą, ugdyti jaunąją kartą. Draugija savo užsibrėžtus tikslus ir gražius darbus tęsia iki šių dienų.

Siekiant vaikus supažindinti su draugijos veikla ir skatinti vaikų smalsumą bei gamtos pažinimą Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka surengė netradicinę pasaulio pažinimo pamoką. Kuršėnų miesto parke surengta pamoka ir orientacinės varžytuvės „Ar gamtoje viską matai?“, kurioje dalyvavo Kuršėnų Stasio Anglickio progimnazijos 2c klasės mokiniai ir mokytoja Rima Navickienė.

Susirinkusieji išgirdo daug įdomios informacijos apie senuosius parko medžius bei pasaulio krypčių atpažinimo būdus. Sužinoję, patyrinėję vaikai pasinėrė į orientacines varžybas. Sudarytos keturios komandos keliavo pažymėtomis pasaulio kryptimis, skaičiuodamos žingsnius žymėjo teisingus užduočių atsakymus, o galiausiai skubėjo į finišo vietą. Greičiausiai ir teisingiausiai užduotis įveikusi komanda buvo „Medžiai valdovai“. Bibliotekininkės laimėtojus apdovanojo spalvingais rašikliais.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts