SKAITYTOJAI KREIPĖSI

Stasio Anglickio mokyklą lankančių pradinukų tėvai nerimauja, kad jų vaikai gali tapti eismo įvykio aukomis, nes nuo bažnyčios iki pat mokyklos nėra įrengto šaligatvio. Rajono valdžia žada, kad vykstant V. Kudirkos gatvės rekonstrukcijai bus tvarkoma ir Kapų gatvė.

 

Vaikams nesaugu

Į redakciją paskambinusi kuršėniškė (pavardė redakcijai žinoma) pasiguodė, jog savo pradinuką sūnų kasryt su baime išleidžia į Stasio Anglickio mokyklą.

„Vaikas iš miesto centro į mokyklą eina Kapų gatve. Nuo pat „Jovaro“ prekybos namų sūnus dažniausiai eina kairiuoju gatvės šaligatviu, nes taip patogiau ir nereikia kelis kartus kirsti ir taip judrios Kapų gatvės, kuria ryte zuite zuja automobiliai. Praėjus bažnyčią, šaligatvis staiga baigiasi ir vaikams tenka arba nesaugiai pereiti į dešinę gatvės pusę, arba eiti ta pačia gatvės puse ir nardyti tarp gatvės pakraštyje stovinčių automobilių. Ne kartą teko stebėti, jog vaikai daugiau vaikšto būtent ta gatvės puse, kur nėra šaligatvio, negu eina šaligatviu. Tai, kad šioje gatvės pusėje reikia šaligatvio, ne kartą teko kalbėtis ir su rajono savivaldybės vadovais, buvo kreiptasi į rajono policijos komisariatą, tačiau reikalai kol kas taip ir nejuda. Valdžia tik žada ir žada, tačiau šaligatvio iki šiol taip ir nėra“, – sakė moteris.

Sulaukta ir daugiau gyventojų skambučių. Žmonės teiravosi, kada bus įrengta ne tik ši šaligatvio atkarpa, bet ir šaligatvis V. Dambrausko gatvėje, pro pat paradinį įėjimą į mokyklą.

Kuršėniškių teigimu, čia net nėra įrengta apšvietimo, o juk šia gatvės atkarpėle daugiausia vaikšto vaikai.

Bus įrengtas šaligatvis

Pasak Kuršėnų miesto seniūno Vytauto Gedmonto, dar šiemet planuojama sutvarkyti V. Dambrausko gatvės atkarpą iki Kapų gatvės. Čia bus įrengtas šaligatvis mokyklos pusėje, apšvietimas.

Rajono Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotojas Alvydas Žirgulis sakė, kad prasidėjus V. Kudirkos gatvės rekonstrukcijos darbams ir įrenginėjant žiedą V. Kudirkos-Užmiesčio-L. Ivinskio (Kapų) gatvių sankryžoje, bus įrengtas ir pėsčiųjų takas (šaligatvis) Kapų gatvėje nuo V. Dambrausko gatvės (posūkio į mokyklą) iki Kuršėnų bažnyčios, kur jau įrengtas šaligatvis.

„Anksčiau įrengti čia šaligatvio negalėjome, nes trukdė į gatvę įsikišęs namas. Dabar pavyko šią problemą išspręsti ir namas jau nugriautas, todėl jokių kliūčių projekto įgyvendinimui nebus“, – sakė pavaduotojas.

Tai redakcijai patvirtino ir Savivaldybės administracijos Investicijų ir projektų valdymo skyriuje.

Saulius JUŠKEVIČIUS

Total
0
Dalinasi
Related Posts