Auginama samdomų pastumdėlių karta

Dvejus  metus  Lietuva tūno politiniame režime. Deja ,vis dar yra naivuolių, manančių, kad čia yra medicininis karantinas, skirtas  apsaugoti sveikus nuo sergančių, nors jo trukmė yra seniai nustatyta islandų epidemiologų yra 14 parų. Mes, primenu, nuo 2020. 02.28 esame karo ir fronto zonoje.

PSO nuostatos nebegalioja mūsų šaliai. Pradinukai lanko mokyklas Belgijoje, Vokietijoje ir kitose valstybėse, kurios gerokai nukentėjo nuo šios pandemijos.

Lietuvoje šarijato principas- kaukės visur, ugdymo procesas susikūprinus prie kompiuterių. Kokie bus abitūros egzaminai, studijų programos, fakultetų papildymas – rebusas ir hipotezės? Moksleiviai prarado bendravimo suvokimą, įgūdžius sportuojant, piešiant, grojant, lipdant.
Galbūt gramatiką įmanoma iškalti mechaniškai, bet plaukimas, gimnastika?

Aišku, kuomet ŠMSM net nesureaguoja, kad nebeturime metodinės periodikos, laidų ciklų apie profesinį parengimą, belieka tik didinti susirgimų skaičius, nes vargšelius kaip priversi vakcinuotis, testuotis?

Jau rimti virusologai, ekspertai kalba, kad nebėra Lietuvoje tiek gyventojų, kiek skelbia NVSC SAM, PGR testai nėra panacėja ir patikimumo garantas – ne akmeninėmis fizionomijomis valdžia kas dieną – po naujieną.

Atliekamos analizės, tyrimai, kokia žala padaryta jaunimui? Šitiek aplipdyta ministerija biurokratinėmis gūžtomis, mintančiomis ES pinigais,- judesių nematyti.

Mokyklų vadovai užėmė stručio smėlyje poziciją, spaudoje, socialiniame erdvėje – jokio krebždesio, publikacijų, rekomendacijų.
Kad egzistuoja mokslininkai, jų patirtis Šiugždinienei neaktualu. Sunaikins liberalai istoriją, ugdymo eigą pakreips sau naudinga genderistine linkme. Princo meilė princui, silpnos žolytės vartojimas, lyčių pakeitimas be tėvelių sutikimo – naujos Šalkauskio, Maceinos tautinės koncepcijos gairės?

Ruslanas Baranauskas, mokslininkas

Total
0
Dalinasi
Related Posts