PATRULIŲ TANDEMAS JAU ANTRĄ KARTĄ NE DARBO METU SULAIKĖ NEBLAIVŲ VAIRUOTOJĄ

Jau kelis metų kartu dirbantys Šiaulių apskrities policijos patruliai Gediminas Budraitis ir Andrius Butkus ne tik kolegos, bet ir geri draugai. Jau antrą kartą vyrai kelyje pastebėję įtartinai manevruojantį automobilį sulaikė neblaivų vairuotoją.
Po Joninių, praėjusį sekmadienį, apie 18 val., minėti pareigūnai vyko į tarnybą, kai Tilžės gatvėje jų automobilį dideliu greičiu aplenkė „BMW”. Ši mašina lenkimo metu vos neatsitrenkė į priešais kita eismo juosta atvažiuojantį automobilį. Įtarimų sukėlė ir tai, kad „BMW” vinguriavo po kelią, staiga stabdė ar greitėjo. Įtarus, kad transporto priemonės vairuotojas gali būti neblaivus pareigūnai nusprendė sekti automobilį, o apie situaciją informavo tuo metu patruliuojančius kolegas.
Netrukus „BMW” įvažiavo į Merkinės gatvę ir sustojo namo kieme. Andrius Butkus vilkėjo uniformą, tad priėjęs prie vairuotojo prisistatė ir paprašė pateikti dokumentus. Prie vairo sėdėjęs vyras turėjo tik vairuotojo pažymėjimą. Anot pareigūno, 44 m. šiaulietis išlipęs iš automobilio svirduliavo, nuo jo sklido alkoholio kvapas. Vairuotojas bandė pasišalinti, tad jam teko uždėti antrankius. Netrukus atvyko tuo metu dirbęs patrulių ekipažas.
Paaiškėjo, kad vairuotojas tikrai vairavo išgėręs – į alkoholio matuoklį jis įpūtė 1,68 promilės.
Praėjusiais metais šie pareigūnai po darbo Žagarės vyšnių festivalyje ankstų rytą Šiauliuose taip pat sulaikė neblaivų vairuotoją. Tuomet Pramonės gatvėje patruliai pastebėjo įtartiną „Audi A6″ automobilį, kuris manevravo po visą kelią. Vyrai važiavo paskui įtartiną mašiną ir ši netrukus įsuko į mažesnę gatvelę, kur pavyko jai užblokuoti kelią. Tuomet 24 metų vairuotojui buvo nustatytas 1,50 promilės girtumas, o dar du asmenys sulaikyti dėl chuliganizmo.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pagalbos prašymas

2018-07-05 į Šiaulių miesto ir rajono  policijos komisariatą šiaulietis  atnešė galimai mirusio neturėjusio nuolatinės gyvenamosios vietos Vytauto Baltramiejūno,…