Sėkmė keturkovės varžybose

Alytaus sporto ir rekreacijos centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės lengvosios atletikos keturkovės varžybos, kuriose dalyvavo ir Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos merginų komanda.

Teisę dalyvauti šiose varžybose buvo iškovojusios 10 stipriausių Lietuvos komandų. Dalyvės bėgo 60 ir 500 metrų nuotolius, šoko į tolį ir metė  kamuoliuką.

Po tarpzoninių varžybų Radviliškyje komanda prarado savo lyderę Agnę Tamašauskaitę, kuri dėl asmeninių priežasčių į Alytų vykti negalėjo. Mergaitė Radviliškyje surinko 269 taškus… Jos vietą teko užimti mažiau patirties turinčiai Evelinai Staradumskytei. Tačiau ji komandos nenuvylė!

Po pirmosios 60 metrų bėgimo rungties daugėliškės tik septintos… Tačiau kitose rungtyse, ypač 500 metrų bėgime, merginos įrodė, kad šiuo metu jos yra vienos geriausių Lietuvoje.

Nugalėtojomis tapo Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos sportininkės. Antroje vietoje liko Klaipėdos Gedminų progimnazija. Mūsiškė komanda iškovojo trečiąją vietą. Daugėlių komanda, jeigu būtų galėjusi dalyvauti Agnė, turėjo puikius šansus tapti net čempione…

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkė Jekaterina Levickė merginoms įteikė  gražuolę taurę, medalius, diplomus bei Lteam marškinėlius.