Lietuvos jaunučių pirmenybėse laimėti keturi medaliai

1000 metrų bėgimo su kliūtimis nugalėtojai: pakruojiškis Jonas Sakalauskas (antroji vieta), Šiaulių sporto gimnazijos lengvaatletis Edvinas Armanavičius (pirmoji vieta), ir Šiaulių rajono sportininkas Matas Baura, laimėjęs bronzos medalį.

Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 2003-2004 metais) lengvosios atletikos pirmenybės. Į varžybas susirinko gausus sportininkų būrys iš visos Lietuvos.

Varžybose startavo ir Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai.

1000 metrų bėgime tarp berniukų bronzos medaliu pasidabino Eimantas Zanizdra (rezultatas 3:01.58 minutės). Karolis Staradumskis (rezultatas 3:40,43 minutės) liko dešimtas.

Bronzos medalį iškovojo ir Matas Baura. Jis 1000 metrų begime su kliūtimis įveikė per 3:34.07 minutės.

Bronzos medalį šuolių į aukštį rungtyje laimėjo meškuitiškis Rokas Vepštas. Viename iš bandymų jis įveikė 2,70 metro aukštį ir tai buvo lemtingas rezultatas, lėmęs medalį.

Bronza pasipuošė ir meškuitiškė Nerilė Dikšaitė, kuri viename iš bandymų 3 kilogramų rutulį nustūmė 10,91 metro.

4 kilogramų rutulį nustūmęs 13,70 metro kuršėniškis Gustas Miliauskas liko ketvirtas.

200 metrų distancijoje tarp berniukų vienuoliktas parbėgo Klaudijus Kačkis (rezultatas 26.97 sekundės).

600 metrų bėgime Karolis Kinderis atbėgo 21-as. Jo rezultatas 1:53,88 minutės.

2000 metrų bėgime tarp berniukų ketvirtąja vieta tenkinosi, beveik visą distanciją pirmavęs ir tik  finišo tiesiojoje nusileidęs varžovams, Mikas Montvilas (rezultatas 6:54.05 minutės).

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos diplomais bei medaliais, o nugalėtojai dar ir LLAF kalendoriais.

Komandinėje įskaitoje Šiaulių rajono komanda surinko 84 taškus ir užėmė trečiąją vietą rajonų grupėje.