Kuršėnų SM futbolininkai iškovojo bronzą   

Tauragėje vyko vaikų gimusių 2008 metais futbolo turnyras „Tauragė Cup-2018“.

Turnyre varžėsi aštuonios komandos iš Telšių, Tauragės, Šiaulių bei Kuršėnų. Kuršėnų SM-„Fintas“ pateko į A pogrupį, kuriame užėmė antrąją vietą ir iškovojo teisę žaisti pusfinalio varžybas su VJSM-FK „Tauro“ komanda. Neišnaudota daug progų pelnyti įvartį todėl patirtas pralaimėjimas 0:1. Mažajame finale dėl trečiosios vietos Kuršėnų SM-„Fintas“ susitiko su Tauragės futbolo mokyklos auklėtiniais. Varžybas kuršėniškiai laimėjo 2:0 ir iškovojo bronzą. Geriausio turnyro vartininko prizą gavo Jotvilė Šapaitė, o komandos naudingiausiu žaidėju pripažintas Dovydas Vitkus.

Komandos sudėtis: Jotvilė Šapaitė, Dovydas Vitkus, Emilijus Abromavičius, Orestas Lapukas, Nedas Jankevičius, Matas Daujotas, Elijus Abartas, Brunas Jonušas, Armandas Liunas, Lukas Jokubauskas, Jokūbas Frekaucan, Kristupas Kavaliauskas.

Neformaliojo švietimo mokytojas Artūras Ankudinovas po varžybų sakė: „Džiaugiuosi labai geru vaikų nusiteikimu varžyboms ir noru žaisti. Varžybose įmušėme daug įvarčių ir sukūrėme gražių žaidimo momentų. Komanda įgavo daug patirties ir motyvacijos“.

„Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts