Startavo rajono vyrų krepšinio lyga

Praėjusį šeštadienį Kuršėnuose, Stasio Anglickio pagrindinės mokyklos sporto salėje startavo rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos vienuoliktasis sezonas, kuriame žaidžia šešios komandos.

Principinė dvikova

Pirmosios į aikštelę išbėgo „SM Fenikso“ ir SK „Kuršėnų senukai“ komandos. Tai buvo tarsi ir praėjusio sezono finalo pakartojimas. Skirtumas tik tas, kad „SM Fenikso“ komandai šiemet nepadeda „Kristalas“. Principinėje dviejų komandų dvikovoje pergalę šventė „Kuršėnų senukai“, nugalėję priešininkus rezultatu 78:71. Tačiau pergalę išplėšti pavyko sunkiai.

Pirmąsias dešimt minučių kova vyko taškas į tašką ir į mažąją pertraukėlę komandos išėjo vienu tašku (21:20) pirmaujant „SM Feniksui“. Suvaldyti situaciją  „Kuršėnų senukams“ sunkiai sekėsi ir antrąją pirmojo kėlinio pusę, kurią „SM Feniksas“ laimėjo rezultatu 26:17. Tad po pirmojo kėlinio „SM Feniksas“ pirmavo 47:37.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Kuršėnų senukų“ spaudimu varžovams ir tai davė rezultatų, nes antrojo kėlinio pirmąją pusę taikliau mėtę „Senukai“ į pertraukėlę išėjo jau pirmaudami – 19:17. Po pertraukėlės SK“Kuršėnų senukai“ ėmė spausti varžovus dar labiau ir taikliau mėtyti į krepšį, todėl paskutinę rungtynių atkarpą laimėjo rezultatu 22:7. Tai nulėmė ir rungtynių baigtį.

Nugalėjo senbūvius

Ginkūnų „Ginkūnai“ susitiko su Daugėlių „Flamingo“ komanda. Šiame susitikime „Ginkūnai“ įveikė priešininkus rezultatu 75:51.

Pirmąjį kėlinį ginkūniškiams sunkokai sekėsi suvaldyti situaciją, nors abu mažuosius kėlinukus jie laimėjo (17:16 ir 20:15). Į ilgąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 37:31. Antrojo kėlinio pirmąją pusę ir toliau į krepšį taikliau mėtė „Ginkūnai“, kurie ją laimėjo 16:12. Po pertraukėlės Ginkūnų krepšininkai baigė triuškinti „Flamingą“, nes ketvirtas kėlinukas baigėsi rezultatu 22:8.

Kaimynų susitikimas – nekaimyniškas

Tą dieną vykusiose trečiosiose rungtynėse Gruzdžių „Gruzdžiai“ „sutrypė“ Šakynos „Šakyną“ 105:46.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Gruzdžių“ krepšininkai dominavo aikštelėje. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu 29:9, o antrasis – 30:5. Pailsėti komandos išėjo esant rezultatui 59:14. Tad antrąją rungtynių pusę, o ypač po to, kai trečiąjį kėlinuką „Šakyna“ pralaimėjo 13:28, žiūrovams teliko tik spėlioti, ar greitai „Gruzdžių“ krepšininkai pasieks šimto taškų ribą. Gruzdžių komanda ketvirtąjį, nieko nelemiantį kėlinuką, žaidė atsipalaidavusi. Tai suteikė galimybių Šakynos „Šakynai“ jį laimėti rezultatu 20:18. Ir tai buvo tik prestižo reikalas.

Kitos varžybos vyks rytoj Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų pagrindinėje mokykloje: 12 valandą susitiks Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Daugėlių „Flamingas“, 14 valandą – Ginkūnų „Ginkūnai“ – SK „Kuršėnų senukai“, o 16 valandą Kuršėnų „SM Feniksas“ – Šakynos „Šakyna“.