Savivaldybė rajono sveikatos priežiūros įstaigoms perdavė dovanotus veido skydelius

Rajono sveikatos priežiūros įstaigas pasiekė ypatinga verslo dovana – UAB „Medienos era“ pagaminti ir dovanoti rajono medikams veido skydeliai.

Rajono savivaldybės gydytoja Inga Rimgailienė veido skydelius perdavė VšĮ Šiaulių rajono pirminės sveikatos priežiūros centrui, VšĮ Kuršėnų ligoninei bei VšĮ Šiaulių rajono Gruzdžių ambulatorijai. Dalis UAB „Medienos era“ pagamintų skydelių perduota ir privačiai sveikatos priežiūros įstaigai – Kuršėnų klinikai „Medicinos namai“.

Šiaulių rajono savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigoms perduota tiek skydelių, kiek kiekviena iš jų turi darbuotojų: Kuršėnų ligoninei skirta 130 skydelių, ŠRPSPC – 141, o Gruzdžių ambulatorijai – 19. Iš viso šios dovanos vertė yra gerokai per 1000 eurų.

„Apsaugos priemones – medicinines kaukes, teikiant būtinąją pagalbą, dedame visiems ligoninės pacientams, jau nekalbant apie medikus, kuriems turime suteikti visą būtiną saugos komplektą. Skydeliai medikams – labai reikalingi, nes tai ne vienkartinė apsaugos priemonė. Skydeliai dezinfekuojami ir gali būti naudojami ne vieną kartą“, – akcentavo Kuršėnų ligoninės direktorė Renata Noreikaitė.

„Labai svarbu, kad skydelis gali būti naudojamas ne vos kelias valandas, o visą pamainą“, – kolegei antrino Šiaulių rajono PSPC direktorė Vilma Plaušinaitienė.

Į Šiaulių rajono savivaldybę kreipėsi Kauno įmonės – UAB „Medienos era“ – atstovai, kurios vienas iš vadovų yra kilęs iš Kuršėnų ir jo šeima yra glaudžiai susijusi su medicina. Šiaulių rajono savivaldybės gydytojos I. Rimgailienės teigimu, buvo sutarta dėl poreikio, kiekio, Savivaldybė pati organizavo šios paramos rajono medikams parvežimą iki Kuršėnų.

Kauno įmonė UAB „Medienos era“ skydeliais parėmė ir privačią rajono sveikatos priežiūros įstaigą – Kuršėnų kliniką „Medicinos namai“, kuri taip pat dėkojo įmonei „Medienos era“ už paramą veido skydeliais ir už šios įmonės paskelbtą socialinę akciją, kviečiančią dovanoti apsauginių veido skydelių medikams.

„Viena svarbiausių žinučių, kuri yra siunčiama visuomenei ir šia paramos akcija, kad medikai aukojasi eidami į darbą dėl mūsų, o mes turime gerbti pasiaukojantį medikų darbą likdami namie“, – akcentavo Savivaldybės gydytoja I. Rimgailienė. Ji pabrėžė, kad išlieka pagrindinė sąlyga, kuri padėtų visuomenei atlaikyti COVID-19 viruso smūgius – kruopščiai laikytis karantino.

Rita ŽADEIKYTĖ

Rajono mero padėjėja

Ritos ŽADEIKYTĖS nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts