Kuršėniškių vakarėlis „Kas į Kuršėnus?!“ sugrįžo po trijų metų pertraukos

Vilniuje, „Brodvėjus pub‘e“, įvyko šeštasis, jau tradicija tapęs, kuršėniškių vakarėlis „Kas į Kuršėnus?!“. Po trijų metų pertraukos vakarėlis grįžo su trenksmu – jame sudalyvavo daugiau nei 250 kuršėniškių bei jų draugų. 

Šį kartą vakarėlis turėjo du tikslus – suburti kuo daugiau seniai vienas kitą mačiusių kuršėniškių bei atšvęsti dvidešimtąjį Kūrybinės raiškos centro jubiliejų!

Savo daina renginį pradėjo senieji NETO, vėliau net 21 komanda žinias patikrino ir tarpusavyje susirungė protmūšyje apie Kuršėnus bei Kūrybinės raiškos centrą. Kaip alternatyva protmūšio metu jame nedalyvavusiems žmonėms buvo galimybė išbandyti virtualios realybės pramogas, kurių metu žmonės galėjo pabandyti nugalėti savo baimes ar pažaisti kitus įvairius žaidimus. Po įnirtingos protų kovos alumni Kasparas Laureckis ir Agnė Rapalaitė papasakojo apie vienais metais KRC vykdytą vidinę iniciatyvą „duetai“ bei pasidalino savo prisiminimais iš tų laikų, kai dar patys aktyviai veikė Kūrybinės raiškos centre. Vakarėlyje koncertavo grupė NETO, kuršėniškis Mykolas Jokubauskas su savo kolega Laurynu Vaitulevičiumi bei svečiai–  vilniečių grupė MAVV. Naujiena renginio metu buvo Airido Jankaus ir Henry Match stand-up komedijos, kurios suintrigavo ir pralinksmino publiką.

Laikrodžiui mušant dvyliktą grupė MaNNazz, kartu su visais renginio dalyviais, Kūrybinės raiškos centrui sudainavo „Ilgiausių metų“ ir dideliu bei labai skaniu tortu paminėjo solidų organizacijos gimtadienį. Po vidurnakčio publikos dėmesį perėmė DJ Donatas Tamašauskas, Martas Tuominis bei Benediktas Jonuška kartu su gyvai saksofonu grojusiu Jonu Sikorskiu.

Dar ilgai po vidurnakčio žmonės niekur nesiskirstė ir bendravo vieni su kitais, tad tikimės, jog vakarėlis dar labiau suartino vilniškę Kuršėnų bendruomenę ir priminė, kaip gera būti kuršėniškiams!

Gabrielė RUSTEIKYTĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau
Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia pakartotiną nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo viešąjį aukcioną, kuris įvys…