Renginys vaikams „Pasitik vasarą su riedučiais“    

ŠRSKC Drąsučių filialo moterų klubas „Gyvenimo prieskoniai“ antradienį pakvietė visus riedučių sporto mėgėjus prie Drąsučių kultūros namų pasitikti vasarą su riedučiais.

Visus susirinkusiuosius nuotaikingu šokiu „Netvarka“ pasveikino ŠRSKC Drąsučių filialo šiuolaikinio šokio grupė „Mokinukai“ (vadovė Inga Jonuškienė).

Renginio organizatoriai labai džiaugėsi, kad vaikai atvyko ne tik riedučiais, bet ir dviračiais. Vyko įvairiausios varžybos ir estafetės.

Renginio pabaigoje visi vaikai kreidelėmis piešė savo svajonių dviratį ar riedučius. Visi dalyviai apdovanoti šventiniais lipdukais.

Renginio tikslas – populiarinti riedučių sportą, skatinti sveiką gyvenimo būdą bei aktyvų laisvalaikio leidimą. Riedučiai – puiki laisvalaikio pramoga, kuri vis labiau populiarėja ne tik tarp vaikų, bet ir tarp suaugusiųjų. Važinėjimas riedučiais yra itin naudingas sportas.

Inga JONUŠKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

KVIEČIAME DALYVAUTI KONKURSE!

Skatindami Šiaulių rajono savivaldybės gyventojus atsakingai rūpintis savo burnos higiena, Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja fotografijų konkursą „Rūpinuosi…