Nemokamas įdarbinimas užsienyje

Vieni, su nekantrumu žiūrėdami į laikrodį, laukia, kada gi pagaliau išmuš ta valanda, kai, pabaigus dienos darbus, bus galima keliauti namo, o, dar geriau, ateis ilgai lauktas savaitgalis ar net – atostogos. Tuo tarpu kiti darbo valandų neskaičiuoja ir noriai pradėtus darbus tęsia net ir namuose. Natūralu, jog kiekvieno mūsų santykis su darbu yra skirtingas, tačiau aišku viena: dirbti, nori to ar nenori, reikia. Kelių, kaip susikurti savo svajonių karjerą, yra ne vienas. Darbas užsienyje – tik vienas iš variantų.

Įdarbinimo agentūros – patikima pagalba ieškant darbo užsienyje

Darbo paieškos Lietuvoje dažniausiai ypatingų problemų nesukelia (aišku, nekalbant apie tą įprastą jauduliuką, apimantį prieš darbo pokalbį): susirandi darbo skelbimą, pasiskambini nurodytais kontaktais ir, sutartu laiku, nuvyksti į darbo pokalbį. Tuo tarpu, kalbant apie užsienį, šis procesas atrodo kur kas sudėtingiau, ypač tais atvejais, kai darbo svečioje šalyje ieškoma būnant Lietuvoje arba darbo ieškantysis „nespindi“ anglų kalbos žiniomis. Situacijos problematiškumas akivaizdus vien įvertinus faktą, jog sunkumų kelia ir, iš pažiūros toks nesudėtingas procesas, kaip nuvykimas į darbo vietą pokalbiui.

Išeitimi iš aptariamos situacijos gali tapti įdarbinimo agentūros bei šių siūlomas nemokamas įdarbinimas užsienyje. Taip, nemokamas, supratote teisingai. Įstatymiškai reglamentuojama, jog įdarbinimo agentūros už savo teikiamas įdarbinimo paslaugas iš darbuotojo negali reikalauti jokio papildomo mokesčio. Jei išgirdote tokį pageidavimą, nedelsiant nutraukite bet kokį bendradarbiavimą: tikėtina, jog susidūrėte su nesąžiningais, pasipelnyti siekiančiais asmenimis. Deja, tokių šioje rinkoje pasitaiko nemažai, tad asmenims, ieškantiems darbo, visų pirma reikia skirti dėmesio atidžiam šių pasirinkimui.

Garantuota darbo vieta užsienyje: ar tai – jau viskas?

Legali, garantuota darbo vieta su visomis socialinėmis garantijomis – tai, ką jums siūlo įdarbinimo agentūra? Puiku, tačiau nepamirškite apgalvoti ir tokių praktinių niuansų, kurie, dirbant Lietuvoje, dažniausiai nėra aktualūs, pavyzdžiui, būsto. Ne kiekvienas šalyje, kurioje planuoja dirbti, turi svetingą draugą ar giminaitį, maloniai sutiksiantį atverti savo namų duris, o savarankiškos būsto paieškos būnant Lietuvoje ar jau nuvykus į vietą – užduotis, kuri yra sunkesnė nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Tarptautinė personalo atrankos agentūra „HEADEX Group“, teikianti įdarbinimo paslaugas Lietuvoje ir užsienyje, savo darbuotojams siūlo daugiau nei „ׅpliką“ darbo vietą norimoje srityje bei pozicijoje. Darbuotojams surandama gyvenamoji vieta, apmokamos būsto bei kelionės išlaidos, padedama tvarkyti kelionės bei išvykos dokumentus ir, ne mažiau svarbu, palaikomas nuolatinis ryšys bei teikiama pagalba iškilus bet kokioms darbinėms problemoms.

Total
0
Dalinasi
Related Posts