Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (gegužės 18-24 dienomis)    

Šiąnakt, 0 valandų 47 minutės, Mėnulis iš Dvynių ženklo perėjo į Vėžių ženklą, todėl bus tinkamas laikas mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, sėti ir sodinti lapines daržoves, laistyti ir drėkinti gėles, ypač, kambarines ar balkono, bus geros dienos žolės pjovimui.

Sekmadienį, 2 valandą 10 minučių, Mėnulis pereis į Liūto ženklą, todėl ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, plauti ir kirpti plaukus, bus tinkamas laikas pirmąkart kirpti plaukus kūdikiams, geras laikas sėti ir sodinti, ravėti piktžoles, galėsite daugiau laiko skirti sausam dulkių valymui, ilgesniam namų vėdinimui, tačiau nepatartina augalų tręšti cheminėmis trąšomis.

Antradienį, 5 valandą 3 minutės, Mėnulis atsidurs Mergelės ženkle, todėl  ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, kirpti plaukus, geras laikas beveik visiems darbams sode ir lauke.

Ketvirtadienį, 9 valandą 52 minutės, Mėnulis iš Mergelės ženklo pereis į Svarstyklių ženklą,  todėl ir toliau galėsite mėgautis regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, grožio kaukių procedūromis, plauti ir dažyti plaukus, tinkamas laikas sėti ir sodinti. Šiomis dienomis galėsite daugiau laiko skirti sausam dulkių valymui, ilgesniam namų vėdinimui, tačiau nerekomenduojama laistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų.

Total
0
Dalinasi
Related Posts