Poezijos popietė Kairiuose

2021 m. liepos 17 d., nulijus vasaros lietui, poezijos mylėtojai rinkosi į tradicinę XXI-ąją Šiaulių rajono literatų poezijos šventę „Žodžiai iš širdies“, skirtą šviesios atminties poeto, kuršėniškio Vacio Reimerio 100-osioms gimimo metinėms paminėti.

Popietę pradėjo Šiaulių rajono literatų asociacijos pirmininkė Nijolė Girniuvienė paskaitydama poeto Vacio Reimerio eilėraštį, pasidalijo prisiminimais apie poetą.

Asociacijos narė Albina Budreckienė perskaitė savo sukurtą eilėraštį, skirtą miesto poetui. Ji apgailestavo, kad Kuršėnuose poetui atminti nėra atminimo vietos. Visi vieningai nutarė prašyti, kad nors suolelis prie Ventos atsirastų. Tam pritarė ir šventėje dalyvavęs Šiaulių rajono tarybos narys Algis Mačiulis.

Šviečiant skaisčiai liepos saulei literatai skaitė savo eiles ir buvo apdovanoti Albinos Budrerckienės sukurtomis vasaros puokštėmis.
Šventėje dalyvavo ir renginiu pasidžiaugė Kairių bendruomenės pirmininkė Nijolia Kasparavičienė, ŠRSVB Kairių bibliotekos bibliotekininkė Ramutė Preimontienė, taip pat Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos Kairių padalinio pirmininkė Alma Jankauskienė.

Kiekvienas išeidamas iš popietės išsinešėme kritikos šakelę (raudono serbento kekelę) ir pažinimo ankštį (avinžirnį). Visa tai iš darbščiosios literatės Albinos Budreckienės rankų, kuri savo eilėraščiu ir užbaigė popietę.

ŠRSKC Kairių filialo meno vadovė Nijolė Girniuvienė

Total
0
Dalinasi
Related Posts