Duris atvėrė nauja Naisių biblioteka 

Vasariškai saulėtą ir šiltąs popietę į naujas, jaukias Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Naisių bibliotekos patalpas rinkosi gausus būrys svečių, partnerių, skaitytojų, draugų, kurie ne tik sveikino su įkurtuvėmis, bet kartu paminėjo ir 70-ties metų veiklos jubiliejų.

Šias patalpas neribotam laikui panaudai suteikė ir įrengė UAB „Agrokoncernas“, o Viešoji biblioteka nupirko naujus baldus, 4K raiškos televizorių, kompiuterius, įrengė vaikų žaidimų ir skaitymo erdvę.

Viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė ir Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis perkirpo šventinę juostelę, Meškuičių parapijos klebonas Vytautas Ripinskis pašventino naujas patalpas. Kiekvienam atėjusiam į biblioteką padovanotas šventinis ženkliukas.

Nuoširdžiais prisiminimais, įkurtuvių sveikinimais ir linkėjimais dalijosi – Seimo Pirmininko pirmoji pavaduotoja Rima Baškienė, Seimo Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis, Seimo narys profesorius Arūnas Gumuliauskas, rajono meras Antanas Bezaras, Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė Jolita Steponaitienė, dienraščio ir portalo UAB „Lietuvos žinios“ direktorius Virginijus Šmigelskas, labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Mandrijauskaitė ir kiti

Naisių bibliotekos bibliotekininkė Benita Dabregienė pristatė ir papildė nuotraukomis bibliotekos 70-ties metų veiklos apžvalgą: apie 1948 metais įkurtą klubą-skaityklą, dirbusius darbuotojus, veikusius skaitytojų sambūrius ir kitus raidos pokyčius, įvykusius per šį ilgą gyvavimo tarpsnį.

Skambiomis dainomis ir muzikine-literatūrine kompozicija „Iš praeities į dabartį“ šventę papuošė Naisių mokyklos mokiniai ir muzikos mokytoja Ilona Miežienė.

Sveikinimo žodžius, padėkas skaitytojams ir prisidėjusiems prie bibliotekos naujų patalpų įrengimo įteikė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorė Ingrida Klupšaitė.

Renginio metu atidaryta spaudinių paroda „…Virš Naisių vieversys nepaliauja plasnoti“, vaikams – interaktyvių knygų paroda, pristatytos inovatyvios edukacijos – „Konstravimas su 3D pieštukais“, „Virtualios realybės žaidimai su akiniais“, „Smėlio ir šviesos staliukai“, „Šviečiantys molbertai“.

Šventės pabaigoje simboliškai mažiausieji bibliotekos skaitytojai sugalvojo gražiausius linkėjimus bibliotekai ir paleido skristi į dangų spalvotus balionus.

Roberta RASIKIENĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Virtuali vaikų darbų paroda

ŠRSKC Drąsučių filialas suorganizavo virtualią vaikų kūrybinių darbų parodą „Rudens išdaigos“. Parodoje dalyvauja Kuršėnų lopšelio-darželio „Eglutė“ ir „Nykštukas“…