Smurto protrūkis Drąsučių mokykloje

Praėjusį ketvirtadienį Drasučių pagrindinėje mokykloje užfiksuota keletas incidentų. Įtariama, kad 47-erių metų mokyklos darbuotojas ranka sudavė moksleiviui per veidą. Tačiau po kelių valandų ir pats buvo primuštas nukentėjusio vaiko tėvo.

Pirmasis incidentas mokykloje įvyko apie pusę dvyliktos dienos, pertraukos metu.

Keletas mergaičių užėjo į remontuojamą klasę, kurioje dirbo darbininkas. Du berniukai sugalvojo jų neišleisti ir užrėmė duris. Darbininkas padėjo mergaitėms išeiti ir stumtelėjo duris.

Drąsučių pagrindinės mokyklos direktorė Auksė Rasilavičienė sakė, kad jos tuo metu nebuvo mokykloje, nes buvo išvažiavusi į rajono Savivaldybę. Neva darbininkas galėjo vaikui netyčia stuktelėti durimis. Tokią versiją išsakė ir iš klasės išleistos mergaitės.

Apie patirtą smurtą moksleivis administracijos neinformavo, o po incidento vykusioje pamokoje mokytojas jokių sužalojimų ar paraudimų ant veido nepastebėjo, tačiau atkreipė dėmesį, kad berniukas kažko liūdnas.

Po pamokų dvylikametis grįžo namo ir pasiskundė tėvui. Šis ne tik apie incidentą mokykloje pranešė policijai, bet ir pats ėmėsi veiksmų. Po poros valandų nuėjęs į mokyklą, 42-iejų metų vyras sutiko vaiko skriaudiką ir trenkė jam kumščiu į veidą.

Pasak mokyklos direktorės A. Rasilavičienės, dėl vaiko elgesio iki šiol nebuvo jokių nusiskundimų,  o neseniai mokykloje dirbantis ūkio darbuotojas yra pareigingas, gerai atliekantis savo pareigas bei mylimas vaikų.

Policijos pareigūnai buvo sulaikę ir uždarę į areštinę mokyklos darbininką. 47-erių metų vyras parašė pareiškimą apie incidentą su vaiko tėvu. Smurtavęs dvylikamečio tėvas pareigūnų pirmadienį dar nebuvo apklaustas. Dėl abiejų incidentų pradėti ikiteisminiai tyrimai. Mokyklos darbininkas nušalintas nuo pareigų.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts