Iš Čekijos kuršėniškiai grįžo su laurais

Kuršėnų meno mokyklos dailės specialybės 3 klasės keturios mokinės dalyvavo tarptautiniame vaikų piešinių konkurse ,,Lidice 2021“ Čekijoje. Konkurso tema „ROBOTAS ir dirbtinis intelektas“.

Nuotolinio darbo sąlygomis buvo sukurti įspūdingi mišrių technikų darbai: Andželikos Iljičiovaitės  ,,Dirbtinis intelektas ir miestų infrastruktūra“, Ovidijos Cirtautės ,,Dirbtinis intelektas ir žemdirbystė“, Milvydės Kaminskaitės ,,Dirbtinis intelektas ir Covid 19“ , Beatričės Smilgytės -,,Dirbtinis intelektas ir klimato kaita“.

Į 49 –ąjį tarptautinį konkursą buvo atsiųstą 11 213 kūrybiniai darbai iš 72 pasaulio šalių. Vertinimo komisija išrinko 945 konkurso nugalėtojus. Tarp jų – ir Ovidijos Cirtautės kūrybinis darbas. Liepos 1 dieną „Lidice“ galerijoje atidaroma visų apdovanotų darbų paroda. Apdovanojimai konkurso dalyviams pasaulyje bus išdalinti bendradarbiaujant su Čekijos ambasadomis ir konsulatais per 2021 metų rudenį- žiemą.

Nuoširdi padėka visoms konkurso dalyvėms- Andželikai, Beatričei, Milvydei ir laureatei Ovidijai už jų puikius kūrybinius darbus atstovaujant Šiaulių rajono Kuršėnų meno mokyklą tarptautiniame piešinių konkurse. Mokinių mokytoja – Dailės specialybės mokytoja- metodininkė Indira Zebčiukienė.

Kuršėnų meno mokyklos informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts