Penki prizininkai naktiniame Pasvalyje

Pasvalyje vyko „#BeActive Night Pasvalys 2020“ bėgimas. Varžybų startas ir finišas buvo Pasvalio miesto stadione. Oras buvo labai šiltas: temperatūra siekė apie 20 laipsnių šilumos, nors bėgimas ir vyko 19 valandą.

Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų. Bėgime startavo ir dvylika mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos bėgikų. Bėgimas vyko Pasvalio kultūros ir poilsio parko asfaltuotais takeliais. Vieno rato ilgis buvo apie 2 km. Distancijos buvo trys: 400 metrų (1 ratas stadione), 2 ir 8 kilometrai. Bėgantiems 8 kilometrus reikėjo įveikti 4 ratukus. Visi mūsiškiai startavo pagrindiniame 8 kilometrų nuotolyje.

Tarp vyrų, gimusių 1981 metais ir jaunesnių, antras finišo liniją kirto Robertas Vališauskas (rezultatas 28,24 minutės), penktas finišavo Mikas Montvilas (rezultatas 30,06 minutės), septintas parbėgo Deividas Rastokas (rezultatas 30,42 minutės), septynioliktąja vieta tenkinosi Matas Baura (rezultatas 33,23 minutės), Ilja Jakimčiuk užėmė dvidešimt pirmąją vietą (rezultatas 35,13 minutės), Dainius Matuliokas buvo dvidešimt šeštas (rezultatas 39,05 minutės), o Mindaugas Valeika – trisdešimt antras (reultatas 47,34 minutės).

Tarp moterų, gimusių 1971-1980 metais, amžiaus grupėje pirma finišą pasiekė Dalia Lukošienė (rezultatas 36,03 minutės).

Šioje grupėje tarp vyrų nugalėtoju tapo Remigijus Zalumskis (rezultatas 30,00 minučių), o Arnas Lukošaitis finišavo antras (rezultatas 31,07 minutės).

Tarp moterų, gimusių 1961-1970 metais, pirma finišavo ir Renata Macijauskienė (rezultatas 37,28 minutės).

Šioje grupėje tarp vyrų ketvirtąja vieta tenkinosi Darius Abartas (rezultatas 37,57 minutės).

Visi dalyviai įveikę distanciją apdovanoti originaliais atminimo medaliais. Grupių nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti prizais maišuose. Po apdovanojimų vykusioje „maišelių“ loterijoje sėkmė nelydėjo nei vieno iš mūsiškių.

Dalyvavimo varžybose išlaidos padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos projekto „Judėk – vis tobulėk“ lėšų.

Kuršėnų krašto žinių“ inf.

SK „Lukas“ nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Vasara su karatė

Vasarą karatistai užbaigė sportuodami. Paskutinėmis dienomis – 20 Kuršėnų kyokushin karate klubo DAO sportininkų stovyklavo Balsių poilsiavietėje. Programą…