BBL GRUPIŲ ETAPAS BAIGTAS REZULTATYVIAUSIA PERGALE

„Šiauliai” pergalingai užbaigė Baltijos krepšinio lygos (BBL) grupių etapą, laimėdami 7-as rungtynes iš eilės. A grupės lyderiai savo žiūrovų akivaizdoje puolime sužaidė rezultatyviausią mačą ir įveikė svečius iš Estijos „AVIS Utilitas Rapla” ekipą – 107:77 (26:18, 26:21, 29:19, 26:19).

Šiauliečius dėl geresnio tarpusavio akistatos rezultato aplenkti gali „Jurmala” ekipa, turinti vienas rungtynes atsargoje.

Raplos ekipa sėkmingiau pradėjo dvikovą ir po Sveno Kaldre tritaškio pirmavo 9:4. Giedrius Stankevičius atsakė tolimu metimu, pradėdamas šeimininkų spurtą, po kurio šiauliečiai išsiveržė į priekį ir, Laurynui Biručiui įdėjus iš viršaus, nutolo 6 taškų pranašumu (17:11).

Antrojo kėlinio pradžioje „Šiaulių” persvara tapo diženkle, o Nickui Zeisloftui pataikius iš toli, komandas skyrė 13 taškų 33:20. Vis tik, netrukus treneriui Antanui Sireikai teko prašyti minutės pertraukėlės, nes svečių ekipa surengė kelias sėkmingas atakas.

Banguotas žaidimas, kai sėkmingas atkarpas sužaisdavo tai viena, tai kita komanda, tęsėsi iki trečiojo ketvirčio vidurio. Tačiau tada iniciatyvos ėmėsi Evaldas Šaulys ir Kristupas Žemaitis, Daugiausiai jų rezultatyvaus žaidimo puolime skirtumas ėmė sparčiai augti. Arminui Urbučiui įmetus abu baudų metimus, „Šiauliai” pirmavo 25 taškų persvara – 81:56.

Per paskutines 10 minučių žaidė mažiau laiko aikštelėje praleidžiantys krepšininkai Mantvydas Žukauskas, Airidas Giedraitis, Giedrius Stankevičius, Rytis Pipiras. Likus žaisti 3 minutes, arenoje susirinkę žiūrovai ėmė reikalauti 100-ojo taško. Šią ribą šiauliečiai peržengė po Šarūno Biručio dvitaškio su varžovo pražanga.

Šiose rungtynėse nežaidė Akeemas Wrightas, kuriam komandos treneriai leido pailsėti.

„Šiaulių” komandai taškus pelnė visi 12 krepšininkų: L.Birutis – 21 (7 atk. kamuoliai), Š.Beniušis – 15 (10 atk. kamuolių), A.Urbutis ir E.Šaulys – po 12, K.Žemaitis – 10 (10 rez. perdavimų), N.Zeisloftas ir G.Stankevičius (7 atk. kamuoliai) – po 9, D.Sabeckis – 6, R.Pipiras – 5, V.Šarakauskas – 4, M.Žukauskas ir A.Giedraitis – po 2.