„Lukiečių“ startai

Utena          

Utenos hipodrome vyko „Utenos Hipodromo Maratonas – 2020“ varžybos. Į bėgimą susirinko nemenkas būrelis Lietuvos bėgimo mėgėjų. Buvo septyni nuotoliai: 42, 21, 10, 5 ir 1 kilometrai, 400 metrų vaikų bėgimas ir 42 kilometrų estafetė.

10 kilometrų nuotolyje startavo ir mūsų rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikas Darius Abartas. Distancijoje jis užtruko 46,06 minutės ir užėmė dvyliktą vietą tarp vyrų.

Visiems, pasiekusiems finišą per kontrolinį laiką buvo įteikti atminimo medaliai. 1-3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanoti rėmėjų prizais, taurėmis ir medaliais.

Kretinga

Kretingoje vyko „Švento Pranciškaus taurės bėgimas. Ruduo 2020“. Varžybų startas ir finišas buvo Kretingos Rotušės aikštėje. Buvo keturi nuotoliai: 500 mtrų, 3, 5 ir 10 kilometrų. Varžybose startavo ir du sporto klubo „Lukas“ bėgikai. Abu jie startavo ilgiausioje 10 kilometrų distancijoje. Geriau sekėsi Arvydui Girdvainiui, kuris finišo liniją tarp vyrų kirto penkioliktas (rezultatas 43,37 minutės), o Dainius Matuliokas parbėgo dvidešimt trečias (rezultatas 48,42 minutės).

Visiems dalyviams, pasiekusiems finišą įteikti atminimo medaliai ir rėmėjų dovanos. 1-3 vietų laimėtojai apdovanoti rėmėjų prizais ir medaliais.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Asmeninio albumo nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts