Kuršėniškiai triumfavo Europos rankų lenkimo čempionate

Graikijoje, Loutraki mieste, vyko 29-asis Europos rankų lenkimo čempionnatas, kuriame puikiai pasirodė Kuršėnų SK “Edinas” komanda. Viso į gimtąjį miestą parvežta trys sidabro ir vienas bronzos medalis.

Geriausius rezultatus pasiekė jaunimo kategorijoje iki 21 metų startavusi Gabrielė Butautaitė. Ji rungėsi svorio kategorijoje iki 60 kg. Tiek kaire, tiek dešine per plauką pralaimėjusi savo varžovei iš Rusijos, Gabrielė iškovojo dvi antrąsias vietas. Taip pat, pasibaigus jaunimo kategorijai, G. Butautaitė išbandė jėgas suaugusių tarpe, tačiau ten sekėsi prasčiau – kaire užimta penkta, o dešine –  šešta vietos.

Su kaire ranka antrą vietą pavyko iškovoti ir Lukui Petkui. Jis svorio kategorijoje iki 80 kg finale susitiko su Gruzijos atstovu. Deja, po atkaklios kovos lietuvis pralaimėjo. Dešine ranka L. Petkus tarp jaunimo liko penktas.

Rokas Petkus dalyvavo iki 21 metų kategorijoje (svorio kategorija iki 85 kg) ir įrodė esąs vertas bronzos medalio. Vienoje gausiausių kategorijų kaire ranka Rokas, nors nusileido  dviems Gruzijos rankų lenkikams, iškovojo trečiąją vietą. Dešine ranka R. Petkus buvo šeštas.

Suaugusiųjų tarpe iki 100 kg startavęs Edikas Petkus kaire ranka iškovojo septintąją vietą. Dešine ranka E. Petkui sekėsi kiek prasčiau, jis liko tryliktas.

Pirmadienį Kuršėnų sporto klube “Edinas” vyko Europos rankų lenkimo čempionato dalyvių pagerbimas. Kuršėniškius sportininkus atvyko pasveikinti ir padėkoti už Kuršėnų vardo garsinimą sporto pasaulyje ir įteikti Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės dovanas jos padėjėja Ada Grakauskienė.  Europos čempionato dalyvius sveikino ir klubo “Edinas” nariai.