Naisiuose vyko popietė senjorams   

Naisių filialo kultūros darbuotojos sukvietė senjorus ir svečius į Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmus, kur vyko koncertas “Kol širdyje dar ne sutema”.

Pasveikinti senjorų atvykusi Meškuičių seniūnijos seniūnės pavaduotoja Virginija Remeikienė, linkėjo senjorams laimės ir sveikatos, aplinkinių meilės ir pagarbos.

Koncertą pradėjo Naisių filialo mišrus vokalinis ansamblis (vadovė Audronė Treinauskienė). Smagias dainas senjorams skyrė Meškuičių filialo neįgaliųjų draugijos moterų vokalinis ansamblis „Viltis“ (vadovė Rasa Zelbienė).

Koncertą papuošė svajingos ir lyriškos Žagarės kultūros centro mišraus dueto dainos (vadovė Sandra Banevičienė).

Daug gražių dainų apie rudenį padovanojo Šiaulių miesto pagyvenusių žmonių acociacijos mišrus vokalinis ansamblis „Rudens žiedai“ (vadovė Audronė Treinauskienė).

Senjorai buvo sužavėti nuostabiu koncertu, džiaugėsi galimybe pabūti drauge, pabendrauti, pasidalinti rūpesčiais vieni su kitais, o to labiausiai ir reikia žmogui.

Audronė TREINAUSKIENĖ
Naisių filialo meno vadovė
Organizatorių nuotr.

 

 

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Pagalbos prašymas

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai, atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl nusikalstamos veikos, prašo visuomenės pagalbos identifikuojant nuotraukose…