Naisiuose šurmuliavo festivalis ,,Naisių vasara 2018“                  

Naisiuose vyko tradicinis Seimo nario Ramūno Karbauskio globojamas festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2018“. Dvi dienas trukusiame renginyje svečių laukė žinomų atlikėjų koncertai, pramogos, atrakcijos ir užsiėmimai visai šeimai. 

Pirmoji ,,Naisių vasaros“ festivalio diena – sporto ir meno diena prasidėjo sporto žaidynių atidarymu. Tądien visi festivalio svečiai buvo kviečiami ne tik stebėti, bet ir dalyvauti krepšinio ir tinklinio turnyruose 3 prieš 3, jėgas išbandyti virvės traukimo, svarsčio kilnojimo ir kitose rungtyse, išmėginti vikrumą kvadrato varžybose, o ištvermingiausi – dalyvauti bėgimuose aplink Baltų areną arba rinktis ilgesnę distanciją ir įveikti atstumą nuo Naisių iki Kryžių kalno ir atgal. Norintys leisti laiką ramiau, galėjo atsipalaiduoti stebėdami žemaitukų konkūrų varžybas arba ,,Naisių vasaros teatro“ spektaklį ,,Figaro“.

Dieną vainikavo šventinis vakaras Baltų arenoje, Evelinos Sašenko koncertas ir ,,Tautiškos giesmės“ giedojimas, kurią kartu su visais šventės dalyviais giedojo  ir gruzinų ansamblis ,,Suliko“.

Antroji festivalio diena – pagrindinė. Tądien Naisių svečiai galėjo rinktis įvairias veiklas, veikusias skirtingose erdvėse. Festivalio lankytojai turėjo galimybę apžiūrėti senovinių automobilių parodą, didžiojoje festivalio scenoje klausytis įvairių stilių ir žanrų atlikėjų grojamos muzikos. Svečius linksmino tautiškos kapelijos ir ansambliai, pučiamųjų instrumentų orkestras. Nuoširdumu visus žavėjo šių metų Eurovizijos dalyvė Ieva Zasimauskaitė, trankia muzika linksmino grupės „Vairas“ ir ,,Naktinės personos“, solistai Andrius Kaniava, Edgaras Lubys ir Vidas Bareikis. Šokių mėgėjai žavėjosi valstybinio dainų ir šokių ansamblio ,,Lietuva“ pasirodymais.

Norintys sužinoti ir išmokti ko nors naujo taip pat rado veiklos, nes Naisių vasaros teatro ir bendruomenės kultūros rūmuose vyko paskaitos bei praktiniai seminarai. Edukacinėse erdvėse festivalio lankytojai galėjo mokytis austi audimo staklėmis, vytinio juostų audimo, susipažinti su bitininkyste ir daugeliu kitų veiklų. Mažieji festivalio dalyviai smagiai ir turiningai laiką leido  Baltų arenoje įrengtame vaikų pasaulyje, kur jų laukė daugybė linksmų eksperimentų, muzikinės dirbtuvės ir net vaikų koncertai.

Gausiai į šį festivalį susirinkę tautiečiai puikiai laiką leido tiek įsitraukdami į aktyvias veiklas, tiek stebėdami koncertus ir pasirodymus, dalyvaudami edukacinėse veiklose ir taip įrodydami, kad lietuviai puikiai moka linksmintis ir turiningai laiką leisti be alkoholio.

,,Kuršėnų krašto žinių“ informacija

Total
0
Dalinasi
Related Posts