Aštuoni prizininkai Pasvalyje  

Pasvalyje vykusiame tradiciniame pagarbos bėgime, skirtame visiems Lietuvos bėgimo mėgėjams „Išėjusiems Anapilin“ atminti, startavo ir dvidešimt trys rajono sporto klubo „Lukas“ bei Kuršėnų sporto mokyklos atstovai, kurie iškovojo aštuonis medalius.

Bėgikai varžėsi įvairiose amžiaus grupėse ir nuotoliuose. Distancijos buvo keturios: 1, 4, 8 ir 12 kilometrų.

Jauniausi bėgo 2,5 rato stadione. Visi kiti įveikinėjo 4 kilometrų ratuką po Pasvalio kultūros ir poilsio parką asfaltuotais parko takeliais (kai kur padengtais lapais), su keletu statokų apsisukimų. Oras buvo šiltokas, temperatūra siekė apie 9 laipsnius šilumos, tačiau šiek tiek lynojo, buvo šlapia, slidoka. Vyrai bėgo 12 kilometrų (3 ratai), moterys – 8 kilometrus (2 ratai), o jaunučiai ir jauniai – 4 kilometrus (1 ratas).

Mergaičių, gimusių 2004-2005 metais, amžiaus grupėje 1000 metrų bėgime šešta finišavo Kornelija Šimkevičiūtė (rezultatas 4:32 minutės), o Ugnė Stanelytė parbėgo dvylikta (rezultatas 4:54 minutės). Trasą greičiausiai įveikė ir auksą laimėjo panevėžietė Živilė Žiūkaitė.

Toje pačioje amžiaus grupėje tarp berniukų 1000 metrų bėgime nugalėtoju tapo Klaudijus Kačkis (rezultatas 3:22 minutės), septintą vietą užėmė Dominykas Zanizdra (rezultatas 4:37 minutės), o Brajanas Gutierrez Pažėra liko aštuntas (rezultatas 4:38 minutės). Antrąją vietą iškovojo linkuviškis Gabrielius Požėla iš BMK „Vėjas“, o trečiąją –  jo bendraklubis Aivaras Čeponis.

4 kilometrų nuotolyje tarp merginų, gimusių 2002-2003 metais, amžiaus grupėje šešta distanciją įveikė Juana Montvilaitė (rezultatas 23:30 minutės). Šioje distancijoje nugalėjo Rugilė Girštautaitė iš Panevėžio rajono.

Toje pačioje grupėje ir toje pačioje distancijoje tarp vaikinų pirmas finišo liniją kirto Kostas Dagys (rezultatas 14:21 minutės), antrąją vietą užėmė Eimantas Zanizdra (rezultatas 14:45 minutės), Mikas Montvilas pasidabino bronzos medaliu (rezultatas 15:20 minutės), Žygimantas Vaitekaitis parbėgo penktas (rezultatas 17:21 minutės), o Matas Baura liko aštuntas (rezultatas 18:12 minutės).

4 kilometrų nuotolyje tarp merginų, gimusių 2000-2001 metais, amžiaus grupėje devinta buvo Rimantė Tamašauskaitė (rezultatas 23:31 minutės), o Gabrielė Klemenytė tenkinosi vienuoliktąja vieta (rezultatas 26:30 minutės). Nugalėjo šioje distancijoje Gabija Galvydytė iš Panevėžio SP „Greitas spurtas“.

Toje pačioje grupėje ir tame pačiame nuotolyje tarp vaikinų aštuntas parbėgo Vitgardas Lešinskas (rezultatas 18:55 minutės). Nugalėjo pakruojiškis Faustas Marcinkevičius iš BMK „Vėjas“, kuris tapo ir absoliučiu šio atstumo nugalėtoju.

8 kilometrų distancijoje tarp moterų, gimusių 1988-1999 metais, amžiaus grupėje šeštą vietą užėmė Justina Šerkšnytė (rezultatas 48:10 minutės). Nugalėjo Alba Herrero Molleda, atstovavusi Kauno bėgimo klubui.

Toje pačioje grupėje ir bendroje įskaitoje tarp vyrų 12 kilometrų distancijoje pirmas finišavo Aurimas Rimkus (rezultatas 41:50 minutės), trečiąją vietą užėmė Faustas Juozapavičius (rezultatas 45:54 minutės), penktas parbėgo Rokas Šambaras (rezultatas 47:56 minutės), Algirdas Balčiūnas buvo dvyliktas (rezultatas 55:31 minutės), o Zenonas Šerkšnys liko penkioliktas (rezultatas 58:08 minutės). Antrąją vietą pelnė Tomas Bizimavičius iš Kauno maratono klubo.

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1978-1987 metais, amžiaus grupėje trečias buvo Arnas Lukošaitis (rezultatas 46:16 minutės). Pirmąją vietą iškovojo Andrius Slavickas iš Kauno maratono klubo, o antrąją – Gražvydas Jusaitis iš Alytaus bėgimo klubo „Dzūkija“.

12 km distancijoje tarp vyrų, gimusių 1968-1977 metais, amžiaus grupėje devintąją vietą užėmė Kęstutis Vaitekaitis (rezultatas 55:32 minutės). Nugalėjo Rolandas Stilius iš Vainuto.

Tame pačiame nuotolyje tarp vyrų, gimusių 1958-1967 metais, amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Romas Jurėnas (rezultatas 46:46 minutės). Antrąją vietą iškovojo Arūnas Klebauskas iš Alytaus „Dzūkijos“, trečiąją – Algirdas Striūka iš Vilniaus „Inžinerijos“ klubo.

Dalyviams, kirtusiems finišo liniją, buvo įteikti medaliai su bėgimo simbolika. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais ir diplomais, o prizininkai – medaliais ir diplomais. Visi finišavę dalyviai, galėjo atsispausdinti dalyvio sertifikatą su nuotolio įveikimo laiku ir užimta vieta, galėjo atsigerti arbatos, užkandžiauti vafliais, užkąsti košės (kai kas ir su su pasvalietišku alumi).

Dalyvavimo varžybose išlaidos padengtos iš Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto veiklos projekto „Judėk – vis tobulėk“ lėšų.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.
SK „Lukas“ nuotr.

 

Total
0
Dalinasi
Related Posts