Moksleiviai kviečiami dalyvauti Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtame konkurse     

Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdyba  moksleivius kviečia dalyvauti jau antrus metus organizuojamame konkurse, skirtame Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti.

Šio konkurso tikslas – atkreipti jaunimo dėmesį į korupcijos problemos mastą  ir neigiamas pasekmes bei paskatinti asmeniškai įsitraukti į kovos su korupcija priemonių vykdymą, ugdyti antikorupcines nuostatas. Į  šį konkursą siekiama  įtraukti bendrojo lavinimo bei profesinio ugdymo moksleivius ir išrinkti laimėtojus, kurių pateikti siūlymai ir sprendimai korupcijos prevencijos, kovos su korupcija srityje galėtų būti panaudojami kaip geroji praktika, vykdant policijos antikorupcinę veiklą šalies mastu. Jame kviečiamos dalyvauti bendrojo lavinimo įstaigų 5-8 ir 9-12 klasių (ar atitinkamų gimnazijos klasių) bei  profesinio ugdymo moksleivių komandos (visa arba dalis klasės mokinių).

Konkurso  dalyviai turi pateikti savo sukurtą logotipą (emblemą, ženklą)  korupcijos prevencijos policijoje tematika, trumpai aprašydami keliamą problemą, idėją, siūlomą sprendimą ar kt., ir nurodo  savo identifikacinius duomenis (komandos pavadinimas, kontaktinio telefono numeris arba elektroninio pašto adresas, įstaigos pavadinimas, klasė).

Konkurso dalyvių darbai turi būti siunčiami elektroniniu paštu imunitetas@policija.lt arba elektroninėje laikmenoje pristatomi asmeniškai ar paštu Imuniteto valdybai (LT-08105 Vilnius Saltoniškių g. 19). Darbų laukiama iki lapkričio 24 dienos, nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 8-9 dienomis.

Konkurso dalyvius vertins ir laimėtojus išrinks speciali komisija, atsižvelgdama į problemos (idėjos, siūlymo) vizualinį atskleidimą, inovatyvumą ir novatoriškumą, pritaikomumą ir aktualumą šalies mastu, interpretacijos visuotinį priimtinumą, tinkamumą ir padorumą. Laimėtojų laukia prizai.

Išsamesnė informacija teikiama tel. (8 5) 271 9928, el. p. radvile.masiulioniene@policija.lt.

Gaila SMAGRIŪNIENĖ
Šiaulių AVPK  atstovė spaudai

Total
0
Dalinasi
Related Posts