„Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ šventė Voveriškių seniūnaitijoje

Gegužės 31-osios pavakaryje, lyjant vasariškam lietui, Voveriškių seniūnaitijoje įvyko ketvirtoji „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ šventė. Šventė rengiama minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Į tradicine jau tapusią šventę buvo pakviesta net 12 Voveriškių seniūnaitijos mažylių, gimusių nuo 2018 m. sausio 1-osios iki gruodžio 31 dienos. Juos lydėjo gausus būrys vyresnių sesučių broliukų, mamyčių, tėvelių, senelių.

Į šventę atvykusiems vaikučiams buvo uždėtos simbolinės saldžios širdelės su užrašais „AČIŪ, KAD ESI“. Širdelių buvo pagaminta 55 vienetai, išdalintos 53.           

Šventę vedė „Makė kakė“ ir Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitė Rita Cecervovė. Atvykusius vaikučius į šventę pasitiko ir pasveikino dvi sesės „Pelytės“. Personažus paruošė rajono Viešosios bibliotekos Voveriškių struktūrinio teritorinio padalinio bibliotekininkė Inga Kerienė.

Šiemet, neplanuotai pradėjus lyti lietui, šventė buvo perkelta į Voveriškių mokyklos II korpuso salę. Tėveliai, vaikučiai, svečiai vos tilpo į ją.

Mažieji gavo iš šventės globėjos ir animatorės „Makės kakės“ „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ spalvingus pažymėjimus ir simbolines rėmėjų dovanėles.

Voveriškių mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Voveriukai“ vaikučiai dovanojo susirinkusiems dainelių ir šokių.

Į šventę atvyko ir Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė, kuri pasveikino vaikučius, jų artimuosius su pirmąja vasaros švente, papasakojo apie darželio grupes ir pakvietė visus norinčius tėvelius jų apžiūrėti. Padėkojo Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitei už šventės organizavimą, gyventojų būrimą.

Renginio metu buvo ne tik pasveikinti vaikučiai su Tarptautine vaikų gynimo diena, bet ir vaikučių tėveliai, nes birželio 2-ąją minima Tėvo diena. Tėvams buvo įteiktos simbolinės dovanėlės. Tėveliai dalyvavo bendroje tėčių fotosesijoje, vėliau lankstė iš laikraščių kepures pasislėpti nuo vasariškos saulės.

Kiekvienais metais į pagalbą organizuojant renginį skuba vis daugiau pagalbininkų. Šiemet prie šventės organizavimo finansiškai prisidėjo Rasa ir Andrius Akučkos, fotografas Laimonas Simaitis fotografavo renginį, asociacija „Voveriškių bendruomenė“, Voveriškių mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupės „Voveriukai“ auklėtojos, muzikos vadovė I. Vireikienė, Šiaulių rajono savivaldybė. Pagrindinis šventės rėmėjas jau ketvirtus metus yra Lietuvos socialdemokratų partijos Šiaulių rajono skyriaus socialdemokratai.

 Tėveliai, mamytės, seneliai, vaikučiai noriai dalyvavo žaidimuose, šoko, piešė, lankstė lėktuvėlius, pynė kasas, darėsi fotografijas su knygų, filmų personažais, ar tiesiog mėgavosi gražiu renginiu ir geru oru…

Rita CECERVOVĖ
Šventės globėja

Total
0
Dalinasi
Related Posts