Baigiamas renovuoti Kuršėnų vaikų lopšelis – darželis „Nykštukas“

Artėjant rugsėjo 1-ąjai Šiaulių rajone skubama baigti suremontuoti ugdymo įstaigas, pabaigti renovacijų darbus. Savivaldybės vadovai, specialistai domisi, kaip įstaigoms sekasi vykdyti šiuos darbus. Vienas iš svarbių ir stambių darbų rajono švietime – Kuršėnų vaikų lopšelio-darželį „Nykštukas“ renovacija. Aptarti darbų, įvertinti renovacijos eigos „Nykštuko“ darželyje lankėsi Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Eimantas Kirkutis, Savivaldybės administracijos Turto valdymo skyriaus vyr. specialistas Sigitas Getneris, darbų rangovo atstovai.

Kuršėnų „Nykštuko“ vaikų lopšelio-darželio renovacijos darbus vykdo UAB „SPD Armada“.

Kaip informavo projekto vadovas Sigitas Getneris, pirmu renovacijos etapu buvo keičiama visa šildymo sistema, o dabar yra apšiltintas fasadas, cokolis, keičiami langai ir durys, apšiltinamas stogas. Bus pasiekta B klasės energinio naudingumo koeficientas.

Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Eimantas Kirkutis pats ilgą laiką yra dirbęs su daugiabučių renovacijos projektais, tad savo praktiniais patarimais dalijosi su statybininkais.

„Kiekvieną savaitę turime gamybinius pasitarimus, glaudžiai bendradarbiaujame su Savivaldybės specialistais. Rangovas dirba visu pajėgumu ir tikimės, kad rugsėjo 1 d. tėveliai vaikus atves į naujai ir gražiai atrodančią ir šiltą ugdymo įstaigą“, – kalbėjo Natalija Staražinskienė, Kuršėnų vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorė.

Kultūros skyriaus specialistas Zigmas Ripinskis

Total
0
Dalinasi
Related Posts