Mėnulio astrologinė prognozė savaitei (spalio 19-25 dienomis)    

Šiandien, 23 valandą 20 minučių, Mėnulis pereis į Žuvų ženklą, tačiau visą dieną jis dar bus Vandenio ženkle, todėl galėsite plauti ir dažyti plaukus, palepinti save plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais. Tačiau jau nuo rytojaus nepatartina kirpti plaukų, tačiau ir toliau galėsite palepinti save plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais. Šiandien geriausias sausas dulkių valymas, tinkamas laikotarpis ilgesniam buto vėdinimui, skinti vaisiams saugojimui, sodinti gėlėms ir ravėti piktžolėms, tačiau rekomenduojama nelaistyti gėlių, nes gali atsirasti kenkėjų. Nuo rytojaus bus geros dienos žolės pjovimui, gėlių laistymui ir drėkinimui, lapinių daržovių sėjai ir sodinimui, tačiau netinkamas laikas rinkti vaisius saugojimui.

Pirmadienį, 9 valandą 58 minutės, Mėnulis pereis atsidurs Avino ženkle, todėl niekas nesikeis. Vyraus ramybė ir harmonija. Jūs ir toliau galėsite palepinti save plaukų ir grožio kaukėmis, regeneracijos ir stiprinimo masažais su aliejais, galėsite plauti plaukus. Šiandien geriausias sausas dulkių valymas, tinkamas laikotarpis ilgesniam buto vėdinimui, skinti vaisius saugojimui, konservavimui bei užšaldymui.

Trečiadienį, 17 valandą 33 minutės, Mėnulis pereis į Jaučio ženklą, o 19 valandą 45 minutės stos Pilnatis. Tai bus visiško išbalansavimo metas. Todėl nepatartina imtis kokių nors naujų darbų, tačiau tai bus tinkama diena plaukų plovimui, tvarkant namus bus geriausias sausas dulkių valymas, tinkamas laikotarpis ilgesniam buto vėdinimui, skinti vaisius saugojimui, konservavimui bei užšaldymui, geras laikotarpis tręšti dirvą dirbtinėmis ir natūraliomis trąšomis. Jau nuo ketvirtadienio bus geras laikas kosmetinėms procedūroms, odos priežiūrai ir plaukų šalinimui, veiksmingam lieknėjimui ir kūno valymui, operacijoms ir gydymui, smulkiems namų remonto darbams, šakniavaisių konservavimui, skinti vaisiams saugojimui, o drabužių skalbimas ir valymas reikalaus mažiau pastangų, tačiau nepatartina lankytis pas dantistą.

Total
0
Dalinasi
Related Posts