Operatyviųjų tarnybų darna šiaulietį sugrąžino į gyvenimą

Vėlų balandžio 7-osios vakarą Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrių pasiekė žinia, kad viename Šiaulių pietinio mikrorajono butų dėl suicidinių nuotaikų kilo pavojus žmogaus gyvybei. Patruliai akimirksniu atskubėjo prie nurodyto daugiabučio namo, tačiau patekti į antrame namo aukšte esantį butą, kuriame buvo atimti gyvybę sau suplanavęs 39 metų vyras, jiems nepavyko – durys buvo užrakintos, o spynoje paliktas raktas. Iškvietę į pagalbą ugniagesius – gelbėtojus, patruliai išbėgo lauk ir, pažvelgę pro nurodyto buto balkono langą, pastėro – prie gerai apšviestų balkono durų išvydo žmogų su virvės kilpa ant kaklo, kuris labai rimtai atliko visus veiksmus savo gyvenimui nutraukti.

Pareigūnams į pagalbą žaibo greičiu atskrieję ugniagesiai-gelbėtojai kopėčiomis pasiekė įstiklinto balkono langus ir, išdauždami juos bei balkono durų langą, sudarė sąlygas patekti patruliams į butą. Vienas pareigūnas puolė gaivinti savižudybės kėslus jau realizavusį vyrą, o kitas pareigūnas iš vidaus atidarė buto duris ir įleido koridoriuje stovėjusios greitosios medicinos pagalbos darbuotojus, kurie perėmė vyro gaivinimą.

 Operatyvus ir darnus specialiųjų tarnybų darbas dėl asmeninio gyvenimo nesėkmių prieš save ranką pakėlusį vyrą sugrąžino į gyvenimą.

                                          

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė

Asociatyvi nuotrauka iš kedainietis.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts