Turnyrinės lentelės viršuje darosi ankšta

Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos (ŠRVMKL) reguliariajame sezone po dešimties turų turnyrinės lentelės viršuje darosi ankšta

Lyderiai šventė pergales

Rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos reguliariajame sezone sužaistos dešimtojo turo varžybos. Didelių staigmenų jos nepateikė.

Daugėlių „Flamingą“ rezultatu 56:94 sutriuškino Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ komanda. Skaudžiausia Daugėlių komandai buvo pirmoji rungtynių pusė, kai „Kuršėnų senukai“ juos sutriuškino rezultatu 52:18. Pirmajame kėlinuke „Flamingas“ patyrė skaudų pralaimėjimą 8:28, o antrajame buvo pralaimėta 10:24. Antrojoje rungtynių pusėje „Flamingas“ tarsi atsigavo po šoko ir ėmė žaisti agresyviau, tačiau sustabdyti priešininkų nepajėgė. Trečiasis kėlinukas buvo pralaimėtas 22:26, o ketvirtasis – 15:16.

Daugėlių „Flaminge“ rezultatyviausiai žaidė Martynas Veresovas (19 taškų) ir Mantas Sokas (12 taškų).

Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ rezultatyviausias žaidėjas Arnas Liulys, pelnęs 28 taškus. Darius Lunskis prie pergalės pridėjo 19 taškų.

Kuršėnų „Be talento“ komanda nugalėjo Kuršėnų „Fortūną“ 118:75, nors ši ir bandė priešintis.  Pirmajame kėlinuke „Be talento“ įgijo 7 taškų persvarą, nes jį laimėjo 22:15. Antrajame kėlinuke „Fortūna“ buvo įveikta 30:25. Ir į ilgąją pertrauką „Be talento“ išėjo turėdami 12 taškų persvarą (52:40). Po pertraukos „Fortūna“ dar bandė priešintis ir „Be talento“ jį laimėjo rezultatu 28:23. Tačiau paskutiniame kėlinuke „Be talento“ tiesiog sutriuškino „Fortūną“ rezultatu 38:12.

„Be talento“ komandai 34 taškus pelnė Giedrius Gedrimas, o Modestas Černauskas prie pergalės prisidėjo 25 taškais.

„Fortūnai 38 taškus pelnė Eimantas Budinas, Raimondas Savickas – 15 taškų.

Kužių „Kužių“ ir Gruzdžių „Gruzdžių“ rungtynės vyko taškas į tašką. Beveik pasikartojo „Mero taurės“ susitikimo scenarijus. Pirmąjį kėlinuką „Kužiai“ laimėjo rezultatu 35:24. Įgyta 11 taškų persvara „Kužiams“ leido truputį atsipūsti. Tuo pasinaudojo „Gruzdžių“ komanda, kuri antrajame kėlinuke priešininkams nusileido rezultatu 23:27. Tad pirmoji rungtynių pusė baigėsi „Kužių“ pergale rezultatu 62:47. Trečiajame kėlinuke „Kužiai“ priešininkus įveikė 5 taškų persvara (28:23). Ketvirtajame kėlinuke „Kužiai“ neatlaikė „Gruzdžių“ spaudimo ir jį pralaimėjo. Tačiau 5 taškų persvaros (31:26) „Gruzdžiams“ neužteko sukurti stebuklui aikštelėje ir rungtynes „Kužiai“ laimėjo rezultatu 116:101.

Nugalėtojams Pranciškus Ručinskas pelnė 31 tašką, o Edvinas Ožemblauskas įmetė 26 taškus.

„Gruzdžiams“ Egidijus Krasauskas įmetė 23 taškus, o Šarūnas Bernotas – 21 tašką.

Ankštoka

Po pergalės dešimtajame ture „Kužiai“ pasivijo Kuršėnų „Kristalas-SM Feniksą“, kuris šiame ture nerungtyniavo. Kužiškiai, sužaidę devynerias rungtynes, o „Kristalas-SM Feniksas“ – vieneriomis rungtynėmis mažiau, turi surinkę po16 taškų ir dalijasi pirmą-antra vietomis.

Trečioje vietoje su 15 taškų „įsitaisė“ Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ komanda.

Dar vieną pralaimėjimą patyrę „Gruzdžių“ krepšininkai, turintys 12 taškų ir esantys ketvirtojoje turnyrinės lentelės pozicijoje, pablogino savo padėtį ir galimybes pakovoti bent jau dėl trečios vietos.

Penktą-šeštą vietas dalijasi Kuršėnų „Be talento“ ir Daugėlių „Flamingo“ komandos, kurios turėdamos po 11 taškų, alsuoja „Gruzdžiams“ į nugarą.

Kuršėnų „Fortūna“ su aštuoniais taškais stabiliai lieka septintoje vietoje.

Be pokyčių

Geriausių žaidėjų trejetuke jokių permainų.

Trejetuko lyderiu ir toliau išlieka Kuršėnų „Kristalo-SM Fenikso“ komandos žaidėjas Gintaras Kukanauskas, nuo sezono pradžios įmetęs 255 taškus arba vidutiniškai po 31,9 taško per rungtynes.

Antroje vietoje „įsitaisęs“ Kuršėnų SK „Kuršėnų senukai“ žaidėjas Arnas Liulys jau pelnė 202 taškus arba vidutiniškai po 22,4 taško per rungtynes.

Trečioje vietoje „Kužių“ komandos žaidėjas Edvinas Ožemblauskas, įmetęs 168 taškus arba po 18,7 taško per rungtynes.