Marijos ir Dalios pergalės Šėtoje

Kėdainių rajono Šėtos miestelyje vyko bėgimas, skirtas Šėtos miestelio 657-osioms metinėms paminėti. Šiame bėgime startavo ir penki Šiaulių rajono sporto klubo „Lukas“ bėgikai.

Buvo trys nuotoliai: 300 metrų vaikų bėgimas bei 2 ir 10 kilometrų. Bėgimas vyko miestelio gatvelėmis. Ilgesnio bėgimo vieno rato ilgis buvo 2 kilometrai.

Trumpiausiame nuotolyje absoliučia nugalėtoja tarp mergaičių tapo Marija Kožkutė.

10 kilometrų bėgime tarp moterų, gimusių 2001 metais ir vyresnių, pirma finišo liniją kirto Dalia Lukošienė, nuotolį įveikusi per 41,01 minutės.

Tame pačiame nuotolyje ir toje pačioje grupėje tarp vyrų keturioliktas finišavo Dainius Gorskis (rezultatas 37,22 minutės), 40 minučių ribą pagaliau peržengęs Edvinas Kožkus parbėgo dvidešimt ketvirtas (rezultatas 39,42 minutės), o po traumų atsigaunantis Remigijus Zalumskis užėmė dvidešimt penktąją vietą (rezultatas 39,57 minutės).

Apdovanojimų ceremonija ir šventinė programa vyko Šėtos kultūros namuose. 10 greičiausių vyrų ir 10 greičiausių moterų apdovanoti Kėdainių miesto Kultūros ir sporto skyriaus medaliais, nugalėtojai taurėmis. Absoliučios įskaitos nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais ir „Senukų“ dovanų čekiais, prizininkai – medaliais ir „Senukų“ dovanų čekiais.

Po finišo visi galėjo atsigaivinti ledais.