„Auksinė žvaigždė“ – kuršėniškiui Eimantui Andriuškai – vienam geriausių 2022 metų Lietuvos jaunųjų sportininkų

2023 m. balandžio 19 d. Vilniuje vyko Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) visuotinis narių susirinkimas, kuriame buvo pasveikinti Lietuvos jaunųjų sportininkų rinkimuose „100 sporto žvaigždžių“ į auksinį 10-uką patekę šalies sporto talentai.

Vienu geriausiųjų 2022 metų Lietuvos jaunųjų sportininkų pripažintas kuršėniškis, imtynininkas, Kuršėnų sporto mokyklos bei trenerių Gedimino Jonuškio ir Lino Adomaičio auklėtinis, Europos jaunių imtynių čempionato bronzos medalio laimėtojas Eimantas Andriuška.

Tai, kad Eimantas tapo vienu iš talentingiausių Lietuvos jaunimo sporto žvaigždžių,  paaiškėjo po rinkimų, kuriuos jau tradiciškai organizavo LRT ir Lietuvos sporto federacijų sąjunga. Balsavime, kuris vyko iki balandžio 13 dienos, Eimantas iš 100 dalyvavusių kandidatų pateko į geriausiųjų dešimtuką.

Rinkimai skirti pagerbti geriausius 2022 metų jaunuosius sportininkus ir jų pasiekimus, suteikti galimybę kiekvienos sporto šakos gerbėjams pagarsinti savo geriausią jaunąjį sportininką ar sportininkę bei pasidžiaugti jų rezultatais.

Šiaulių rajonui labai pasisekė – Eimantas Andriuška puikiai atstovavo imtynių bendruomenę ir deramai garsina imtynių sportą. Dar kartą sveikiname laureatą ir jo trenerius Laimutį Adomaitį ir Gediminą Jonuškį!

Parengta pagal Valdą Malinausko informaciją

Alfredo Pliadžio nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts