Jaunieji karatė talentai sportavo pajūryje

Lietuvos kyokushin karate federacija Monciškėse suorganizavo trijų dienų Lietuvos „Jaunųjų talentų“ karatė stovyklą. Stovykla buvo skirta visų svorio kategorijų vaikinams ir merginoms iki 16, iki 18 ir iki 20 metų amžiaus grupėse.

Į stovyklą buvo sukviesta 150 pajėgiausių sportininkų iš visos šalies. Tarp pakviestųjų buvo ir penki kuršėniškiai, Valdemaro Mitkaus auklėtiniai: Gvidas Rimkus, Lukas Neimantas, Kornelijus Kaveckas, Vakaris Kaveckas ir Geraldas Dvarionas.

Stovyklos tikslas – sportininkų stebėjimas, motyvacija bei ruošimas būsimam Lietuvos karatė čempionatui spalio 18 dieną, kur vyks atranka į Lietuvos rinktinę, kuri nulems kas mūsų šalį atstovaus Europos čempionate.

Stovykla prasidėjo nuo labai įdomaus ir naudingo Rimos Valentienės seminaro „Antidopingo švietimas ir prevencija“.

Vėliau buvo testuojamas sportininkų fizinis pasirengimas.

Stovyklos metu užsiėmimuose patirtimi dalinosi geriausi Lietuvos rinktinės treneriai ir elitiniai sportininkai. Paskutinė treniruotė buvo tikras išbandymas, kai sportininkams teko kovoti 50 kovų iš eilės.

Sportininkai ir treneriai džiaugėsi federacijos iniciatyva ir dėmesiu sudėtingu laikotarpiu, kada rūpinamasi, jog jaunieji talentai nesustotų tobulėti ir keltų savo sportinį meistriškumą.

„Kuršėnų krašto žinių“ inf.

Klubo DAO nuotr.

Total
0
Dalinasi
Related Posts