Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ sugrįžta su naujais atlikėjais

Legendinis miuziklas „Paryžiaus katedra“ sugrįžta į didžiąsias Lietuvos scenas su naujais atlikėjais,  kviesdamas pasimėgauti neblėstančio grožio meilės istorija.  Nors miuziklas šalies scenose rodomas jau daugiau nei 10 metų, bet jį verta pamatyti ir išgirsti vėl ir vėl. Šiame užburiančiame miuzikle debiutuoja talentingos, žavios, charakteringos atlikėjos Miglė Pivoriūnaitė ir Gabrielė Bielskytė kuriančios Esmeraldos vaidmenį.

Įspūdingą reginį scenoje sukuria ne tik romantiška ir jaudinanti muzika, bet ir įspūdingos dekoracijos, didelis būrys šokėjų bei daugybė vienas už kitą nuostabesnių Lietuvos dainininkų. Povilas Meškėla, Raimondas Baranauskas, Deividas Norvilas, Egidijus Bavikinas, Mindaugas Zimkus, Viktoras Malinauskas, Akvilė Garbenčiūtė – visas Lietuvos muzikos žvaigždynas su užsidegimu kuria spalvingus personažus ir pasakoja amžiną meilės istoriją.

Viktoro Hugo romano „Paryžiaus katedra“ motyvais sukurtas išskirtinis muzikinis pasakojimas puikiai atskleidžia amžinos kovos tarp gėrio ir blogio, meilės ir neapykantos peripetijas ir priverčia žiūrovo širdį plakti daug dažniau.

Baritonas Raimondas Baranauskas prisipažįsta: „Išgirdęs „Paryžiaus katedros“ muziką pagalvojau, kad palaiminti tie, kurie gali atlikti tokią gražią muziką. Mano svajonė išsipildė su kaupu – jau 10 metų dainuoju šiame miuzikle ir labai tuo džiaugiuosi. Ši muzika vis dar jaudina mano širdį, ir taip leidžia man pasiekti ir visų klausytojų širdis!”

Jaunoji ir talentingoji atlikėja Miglė Pivoriūnaitė atvirauja: „Pirmą kartą klausydama šio miuziklo, pasijaučiau stebuklingai nukelta į tuos laikus Prancūzijoje. Muzika, vaizdas, šokis, jausmai – viskas susipina į tobulą reginį. Džiaugiuosi, kad įkūnydama Esmeraldą, kartais ryžtingą, o kartais viliojančią, galiu atskleisti savo meilę muzikai. Kiekvieną rytą keliuosi su mėgstamiausia šio miuziklo daina ,,Aš čigonė“, kuri mane yra tiesiog užbūrusi.“

Ramūno Marcinkaus režisuotame miuzikle „Paryžiaus katedra“ – istorija apie aistros draskomą jaunos Esmeraldos širdį, amžiną Kvazimodo meilę, blogio ir gėrio kovą, rūpestį ir atsidavimą, puikybės ir dorovės akistatą.

11-tasis miuziklo “Paryžiaus katedra“ koncertų turas, kurį organizuoja „Domino“ teatras, prasideda vasario 21 d. – koncertu Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Kiti pasirodymai Lietuvoje: vasario 22 d. – Šiauliuose, vasario 23 d. – Kaune, kovo 1 d.  – Klaipėdoje, kovo 2 d. – Alytuje, kovo 8 d. – Panevėžyje ir kovo 28 d. – Marijampolėje. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.ltwww.kakava.lt

Total
0
Dalinasi
Related Posts