Vitas TOMKUS: Apie absoliutų blogį, absoliutų gėrį ir absoliučius idiotus (Pradžiamokslis globalistų mėgėjams bei kitokiems gėjams)

Kai per „Tauro” banką vogė ES milijonus, lojau beveik vienas, o visi kiti darniai lojo ant manęs. Tąkart žmona manęs paklausė, ar gali būti visi neteisūs, o tiktai aš vienas teisus? Rimtai išsigandau, kad gal jau nušokau nuo proto. (Arba jis nuo manęs.) Gyvenimas įrodė, kad nebūtinai visi teisūs. (18 mln. ekiu dingo!)

Viskas daug paprasčiau…
Sunku normaliam žmogui įtikėti, kad aplink visi kvailiai, o tu tik vienas protingas. O štai patikėti, kad visa žiniasklaida yra papirkta, o valdžia nupirkta, todėl rašo ir šneka kaip kažkam reikia, galima įsitikinti net ir šiandien. Tas „kažkas” yra tas, kas sumoka pinigus. Pinigai – ne menki, todėl ir užsakovas turėtų būti solidus. Greičiausiai iš už Atlanto. Toks kaip Džordžas Sorošas, kuris yra papirkęs net du šimtus įtakingiausių pasaulio laikraščių, trečdalį europarlamentarų, o Rytų Europoje pristeigęs nevyriausybinių organizacijų, kurios parenka lyderius, atsakingus už narkotikų ir homoseksualų legalizavimą, spalvotųjų revoliucijų organizavimą bei amerikietišką demokratizavimą.

Jei ką, jis visa tai savo autobiografinėje knygoje prisipažino pats, todėl manęs kaltinti „sąmokslo teorijomis” ir nuprotėjimu nereikia. Neskubėkit, dar spėsit, nes kol kas visi „kozyriai” – pinigai, sociologinės apklausos, jėgos struktūros, Konstitucinis teismas, valdžia, jaunimas ir net visagalis pseudo virusas – yra jūsų rankose! Atsipalaiduokite, ponaičiai sorososai, ko bijot? Juk net Dievas – su jumis, kai kalba eina apie normalių šeimų sambūrius. Nors kažkada, kai Dangaus ir Žemės Sutvėrėjas mūsų Žemę kūrė, iš Adomo šonkaulio ne Tomą Vytautą ir ne ožkytę sulipdė, o mielą ir nuodėmingą Ievą. Ot buvo laikai, ar ne? Sunku patikėti, ką mados su dangaus ir žemės visagaliais padaro. Tetrenkia juos mūsų Perkūnas!

Apie senus gerus laikus, ko gero, užsiminiau be reikalo. Vėl globalistai susinervins. Sakys, kad tarybinius laikus prisiminiau ir jaučiu nostalgiją Tarybų Sąjungai. Bet kas kaltas, kad žmonės mėgsta laikus, kai jaunesni buvo? Kai ne viską matavome tik pinigais ir ne viskas buvo perkama ir parduodama. Kai dar egzistavo moralė ir buvo ne tik akla bei kurčia, bet ir nenukvakusi Temidė. Kai Landsbergis dar barškino fortepijoną, o ne mano Tautą… Deja, visa tai prisiminti draudžiama. O jei dar pradėsi lyginti Tarybų Sąjungą su dabartine… Tabu! Kaip mat tapsi Tėvynės išdaviku.

Kaip aš suprantu, Tėvynės išdavikai arba užsimaskavę šnipai išduoda valstybinę paslaptį. Jeigu toji baisioji paslaptis yra tai, kad tos sąjungos kasdien vis labiau ir labiau panašėja viena į kitą, nebelieka žodžio laisvės ir vis labiau įsisiautėja diktatūra, anokia tai paslaptis – žmonės tai patys mato ir jaučia. O jeigu nebegalima garsiai kalbėti ir rašyti apie tai, ką mąsto liaudis, kaip tu, žmogau, neprisiminsi Tarybų Sąjungos laikų?!

Deja, dabartiniai parsidavėliai ekspertai nelinkę su vietiniais „runkeliais” ir „vatnikais” viešumoje aiškintis dėl pasaulėžiūros. Ne lygis? Ne fasonas? Ar paprasčiausiai diskutuoti tingi? O gal bijo išgirsti realius faktus ir argumentus, kurių jie nesugebės atremti? Nes jų neįveikę, turės pripažinti, kad yra patys kvailiai – runkeliai, o ne elitas, arba prisipažinti, kad yra svetimšalių nupirkti, tikri CŽV agentai, todėl šneka, ką jiems liepia, daug negalvodami ir nesusimąstydami apie galimas pasekmes: gyvena tik šia diena ir jiems nusispjauti į mūsų Lietuvos ateitį ir Tautos likimą. Ypač tiems, kurių čia nėra šventa protėvių žemė, tėra ateiviai arba pasaulio bastūnai, kuriems gera visur, kur yra geri pinigai. Už kuriuos net nereikia dirbti, o tik atidirbti. Tada gal net leis ir didesnes lėšas įsisavinti. Iš ES ar LGBT fondų. Tereikia įrodyti, kad esi lojalus sistemai ir tau čia nėra nieko švento.

Total
0
Dalinasi
Related Posts