Kuršėnų sporto klubo „Edinas“ atletai iš Europos rankų lenkimo čempionato grįžo su medaliais

Spalio 25-31 dienomis Vilniuje vyko 30 – asis Europos rankų lenkimo čempionatas. Tokio lygio varžybos Lietuvoje vyko jau 4 kartą. Varžybose startavo beveik 500 sportininkų iš 22 pasaulio šalių. Šiose varžybose atletai varžėsi skirtingose amžiaus ir svorio kategorijose.

Kuršėnų „Edino“ sporto klubą atstovavo 11 sportininkų, iš kurių net 6 užėmė prizines vietas.

Jaunių amžiaus grupėje iki 15 metų Gabrielius Ruzas iškovojo 3 vietą, Rokas Geležinis 4, Liutauras Kazlauskas 5 vietą.

Jaunimo kategorijoje iki 21 metų Kostas Valickis užėmė 3 vietą, Raimondas Jocas kaire ranka nugalėjęs varžovus tapo vicečempionu, o dešine ranka iškovojo bronzą.

Veteranų amžiaus grupėje Lietuvą atstovavusi Angelė Lideikienė abejomis rankomis tapo čempionė.

Senjorų kategorijoje Kristina Teresienė užėmė dvi trečias vietas, Rokas Petkus dešine iškovojo bronzą, Edikas Petkus ir Gabrielė Butautaitė liko ketvirti, Ernestas Rimša užėmė 9 vietą.

Šios varžybos buvo ne paskutinė stotelė šiemet, kuršėniškiai jau ruošiasi lapkričio 24 dieną prasidėsiančiam Pasaulio rankų lenkimo čempionatui.