Neblogi rezultatai Klaipėdoje

Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos jaunučių (gimusių 2004-2005 metais) lengvosios atletikos pirmenybės. Į varžybas susirinko gausus sportininkų būrys iš visos Lietuvos. Varžybose startavo ir Kuršėnų sporto mokyklos bėgikai.

Nors mūsų rajono sportininkai pasirodė ir kukliai, tačiau tai jiems buvo gera patirtis ateities varžyboms.

60 metrų bėgime tarp jaunučių Skirmantė Viesulaitė, nuotolį įveikusi per 9,05 sekundės, užėmė devynioliktą vietą.

200 metrų bėgime tarp mergaičių 21 vietą užėmė Agnė Tamašauskaitė (rezultatas 30,86 sekundės), o tarp berniukų Benas Ramanauskas (rezultatas 26,88 sekundės) užėmė dešimtą vietą.

600 metrų bėgime keturioliktą vietą iškovojo Ernestas Staradumskis (rezultatas 1.51,06 minutės), o Brajanas Gutierrez Pažėra (rezultatas 1.55,88 minutės) liko aštuonioliktoje vietoje.

1000 metrų bėgime aštuntąsias vietas laimėjo: tarp jaunučių Amela Šaulytė (rezultatas 3.38,26 minutės), o tarp berniukų Karolis Staradumskis (rezultatas 3.22,25 minutės).

Aštuntąją vietą 2000 metrų bėgime tarp berniukų laimėjo Tomas Poškus (rezultatas 7.34,21 minutės).

Šuolio į aukštį rungtyje penktąją vietą pelnė Gabrielis Beniušis, kurio geriausias rezultatas 1,55 metro, o Mantas Rubenis, kurio geriausias rezultatas 1,45 metro, liko aštuntas.

4 kilogramų rutulio stūmimo rungtyje Neilas Pinskas užėmė tryliktą vietą, o jo geriausias rezultatas 10 metrų.

Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos lengvosios atletikos federacijos diplomais bei medaliais, o nugalėtojai dar ir LLAF kalendoriais.