Neblogas pasirodymas šalies čempionate

Vilniuje vykusiame Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate neblogai pasirodė Kuršėnų sporto mokyklos jaunieji sportininkai.

Meškuičių gimnazijos jaunieji lengvaatlečiai, besimokantys Kuršėnų sporto mokykloje, čempionate iškovojo du medalius. Juos pelnė mokytojo Petro Vaitkaus mokiniai – šuolininkai su kartimi, Rugilė Dikšaitė ir Pijus Janušauskas.

R. Dikšaitė, įveikusi 2,20 metro aukštį, iškovojo sidabrinį apdovanojimą ir net kėsinosi pagerinti Šiaulių rajono šuolio su kartimi rekordą.

Šuolių su kartimi rungtyje tarp berniukų P. Janušauskas, įveikęs dviejų metrų aukštį, buvo trečias. Meškuitiškis Vilius Domarkas, įveikęs 1,90 metro aukštį, iškovojo ketvirtą vietą.

Šuolių į aukštį rungtyje tarp mergaičių Simona Karbauskaitė, įveikusi 1,25 metro aukštį, pelnė aštuntąją vietą.

Trijų kilogramų rutulio stūmimo rungtyje Gvidas Klimas (rezultatas 8 metrai) pelnė vienuoliktąją vietą.

Neblogai paisrodė ir Romualdo Juodžio treniruojami sportininkai.

200 metrų bėgime tarp berniukų vienuoliktąją vietą pelnė Kornelijus Gedvilas (rezultatas 32,06 sekundės), o kitas kuršėniškis – Laimutis Bubnelis (rezultatas 37, 95 sekundės) liko aštuonioliktas. 600 metrų bėgime taip pat startavo du kuršėniškiai. Atstumą įveikęs per 2.00,31 minutės  Dominykas Jankevičius užėmė vienuoliktą vietą. Mindaugas Kirkutis (rezultatas 2,11, 10 minutės) pelnė dvidešimtąją vietą.