Kuršėnų lopšelis-darželis ,,Nykštukas“ švenčia brandų jubiliejų 

Balandžio 10-oji – lopšelio-darželio „Nykštukas“ gimimo diena, o šįmet ji  ypatinga, švenčiama net 40-ąjį kartą.

Garbingo jubiliejaus šventiniai renginiai vyko visą savaitę, o ją pradėjo pats šventės šeimininkas „Nykštukas“, suburdamas visus žaidimui, šokiui ir dainai. Įstaigos kieme, prie keturių metrų aukščio gimtadienio torto, sukonstruoto bendruomenės narių, vyko šventinė fotosesija bei akcija „Apkabinkime savo „Nykštuką“, kurios  metu visa nykštukiečių bendruomenė, susikibusi rankomis, apjuosė lopšelį-darželį „Nykštukas“.

Ugdymo įstaigos bendruomenė 40-metį įprasmino ir laiškais ateities nykštukiečiams. Visus parašytus ir pieštus laiškus Nykštukas (auklėtoja Danutė Narbutienė), Šarka (auklėtoja Audronė Milaknienė) ir monstriukas Mamaisa (auklėtoja Neringa Purlionienė) sudėjo į „kapsulę“, kurią įkasė į žemę, kad po dešimtmečio, švenčiant 50-ąjį jubiliejų,  ateities nykštukiečiai rastų rašytus laiškus. O  kad ,,kapsulės“ vieta nebūtų pamiršta, pastatyta metalinė nykštuko kepurė.

Šventinę savaitę vyko ir daugiau renginių: atidaryta tėvelių ir vaikų kūrybinių darbelių paroda, darželis filmuotas iš „paukščio skrydžio“, vyko darželinukų ir buvusių auklėtinių koncertai, vaikai kino teatre žiūrėjo filmą „Triušis Piteris“, o šventinės savaitės renginius vainikavo gimtadienio uždarymo koncertas, kuriame lopšelį-darželį ,,Nykštukas“ sveikino rajono meras Antanas Bezaras, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Judita Šertvytienė, Seimo pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės padėjėja Ada Grakauskienė, švietimo įstaigų, lopšelių-darželių atstovai.

,,Visus jubiliejus išdidžiai švenčiame, bet šį kartą tas skaičius atrodo itin didingas ir svarbus“, – sakė laikinoji lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ vadovė Rima Andrulaitienė, o darželinukų tėveliai džiaugėsi, kad šioje ugdymo įstaigoje vaikams niekada netrūksta nei veiklos, nei švenčių.

Galbūt dėl to šį darželį lankyti norinčių tiek daug, o vietų  skaičius, deja, ribotas.

Raminta DANILĖ

Total
0
Dalinasi
Related Posts
Skaityti daugiau

Maudytis galima 

Šiemet jau antrą kartą buvo tiriama vandens kokybė rajono maudyklose. Birželio 7-10 dienomis, atlikus vandens laboratorinius tyrimus, nustatyta,…