Šešiasdešimt metų neužgesęs kultūros žiburys

Savaitgalį rajono Kultūros centro Šakynos filialas visus meno gerbėjus pakvietė į šventę „60+1“.  Buvo kviečiami buvę ir esantys darbuotojai, meno kolektyvai ir svečiai.

Šakynos filialo moterų vokaliniam ansambliui visus susirinkusius saviveiklininkus, svečius ir žiūrovus pasveikinus daina „Ačiū tau“,  prasidėjo šventė.

Jubiliejaus proga buvo prisiminta, kaip vystėsi kultūrinis gyvenimas visus tuos šešiasdešimt metų. Tai ir darė dabartiniai kultūros darbuotojai: Sigutė Butvidienė ir Rimantas Mickevičius. Šventės vedėjai skaitė  visų per ilgą kultūros namų gyvavimo laikotarpį dirbusių direktorių, meno vadovų pavardes, kalbėjo apie kolektyvus ir jų pasiekimus. Tylos minute pagerbti tie, kurie iškeliavo Anapilin.

Pasveikinti susirinkusių meno mėgėjų atvyko Seimo narys Arūnas Gumuliauskas, rajono vicemeras Algis Mačiulis, rajono Kultūros centro direktorė Jovita Lubienė, Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Vitolda Dovidauskienė, Šakynos seniūnas Mindaugas Gedvila.

Garbingi svečiai atvyko su dovanomis. Seimo narys A. Gumuliauskas padėkos raštu apdovanojo renginių organizatorę S. Butvidienę, suvenyrą įteikė meno vadovui R. Mickevičiui. Rajono vicemeras A. Mačiulis jiems įteikė ir mero pasirašytas padėkas. Padėkomis apdovanoti ir meno vadovas Alfonsas Giedra bei darbuotoja Loreta Steponavičienė. Kultūros centro direktorė J.Lubienė žvakėmis – šviesos simboliu – apdovanojo visus kultūros darbuotojus ir kultūros rėmėjus. Kultūros darbuotojus sveikino ir seniūnas, ir bendruomenės pirmininkė, buvę darbuotojai ir saviveiklininkai.

Kokie būtų kultūros namai be saviveiklininkų. Todėl didžiąją šventės dalį koncertavo meno mėgėjų kolektyvai. Daug plojimų sulaukė R. Mickevičiaus vadovaujamos liaudiškos muzikos kapelos „Geri vilkai“ pasirodymas, naujos vokalinės grupės „Lygiadienis“ dainos, o šypsenų netrūko stebint humoro grupės „Pirmadienis“ pašmaikštavimus.

S. Butvidienė saldžiomis dovanomis, Šakynos filialo Žarėnų sales moterų klubo suvenyrais apdovanojo kultūrą remiančius šakyniškius.

Jubiliejus– tai atskaitos taškas naujiems sumanymams ir darbams. Visi sveikintojai linkėjo, kad kultūros namai dar ilgai būtų atgaiva čia gyvenantiems žmonėms, kad kultūros žiburys šviestų ir kviestų bendriems darbams ir sumanymams.

ŠRSKC Šakynos filialo inf.

Total
0
Dalinasi
Related Posts