Kuršėniškis dėl 50 eurų sugyventinės galvą trenkė į sieną. Skirti viešieji darbai

Šių metų spalio 24 d. girtas kuršėniškis Erlandas R., sunervintas sugyventinės priekaištų, nusprendė ją paauklėti, trankydamas galvą į sieną, tačiau gyvenimo draugė to nenutylėjo ir į namus prisistatė policija. Netrukus vyriškis buvo uždarytas į areštinę. Dėl smurto artimoje aplinkoje Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai priėmė baudžiamąjį įsakymą. Jis yra įsiteisėjęs ir nebegali būti skundžiamas.

Dviese gėrė degtinę

Kaip dažnai būna tokiais atvejais, konfliktas įvyko, sugyventiniams girtaujant. Abu konflikto dalyviai buvo neblaivūs. Erlandui R. nustatytas 1,65 promilių girtumas, o nukentėjusiajai R. S. – net 2,86 promilės. Pora savo namuose Kuršėnuose, Daugėlių gatvėje gėrė dviese ir tą dieną suvartojo netgi du 0,5 litro talpos butelius degtinės.

Konfliktas kilo dėl pinigų

Kaip policijai papasakojo abu sugyventiniai, konfliktas įvyko dėl 50 eurų. Tą dieną pas sugyventinius į namus buvo užsukusi nukentėjusiosios R. S. dukra, kuriai Erlandas R. davė 50 eurų. Pinigai moteriai buvo reikalingi, nes sirgo jos vaikas ir trūko pinigų vaistams. Vos dukra išėjo, jos motina R. S. ėmė savo sugyventiniui priekaištauti, kodėl jis pinigų neduoda jai. Vėliau Erlandas R. policijai teisinosi, kad sugyventinei pinigų nedavė dėl to, kad moteris jų nepragertų.

Trankė galvą į sieną

Nukentėjusiajai, gulinčiai lovoje, kuršėniškis sugriebė už plaukų ir du kartus trenkė jos galvą į sieną. Į sieną moteris trenkėsi kakta. Vėliau policijos pareigūnai užfiksavo ant nukentėjusiosios skruosto esančią kraujosruvą, tačiau vėliau R. S. paneigė, kad ši žymė atsirado dėl sugyventinio veiksmų. Moteris sakė, kad dėl panaudoto smurto jautė fizinį skausmą.

Policiją iškvietė draugė

Kaip pasakojo nukentėjusioji, pajutusi skausmą bei įsižeidusi, ji nuėjo pas netoliese gyvenančią draugę, kurios netgi pavardės negalėjo nurodyti. R. S. sakė, kad pas draugę alkoholio nevartojo, o bičiulė tuo tarpo viena gurkšnojo šampaną. Ši draugė ir iškvietė pareigūnus. Pasak nukentėjusiosios, ji tik truputį draugei užsiminė apie sugyventinio smurtą, tačiau skambinti telefonu 112 ir kviesti policiją neprašė. Iš policijos pareigūnų pasakojimų, jiems atvykus pagal iškvietimą, nukentėjusioji pati papasakojo įvykio aplinkybes.

Bausmė – viešieji darbai

Anksčiau neteistas kaltinamasis dėl savo nusikalstamų veiksmų prisipažino visiškai, gailėjosi. Jo atsakomybę sunkinančia aplinkybe pripažinta tai, kad smurtavo, būdamas neblaivus ir tai turėjo įtakos nusikalstamos veikos padarymui. Nukentėjusioji dar ikiteisminio tyrimo metu teigė, kad sugyventiniui atleido ir nori susitaikyti, tačiau byla atkeliavo iki teismo. Teismo skirta Erlandui R. bausmė – 4 mėnesiai viešųjų darbų, per mėnesį neatlygintinai dirbant po 20 valandų visuomenės labui.

Rita Grigalienė

Asociatyvi nuotrauka

Total
0
Dalinasi
Related Posts