Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturientas konkurse apie Lietuvos kariuomenę – geriausias Lietuvoje

Jau 26 kartą Lietuvoje vyko viktorina – konkursas “Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę”, kurį organizuoja Lietuvos krašto apsaugos ministerija, Lietuvos kariuomenė padedant Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijai. Šiemet didžiulė sėkmės lydėjo Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnaziją. Pirmą kartą per visą konkurso gyvavimo istoriją 1-ąją vietą laimėjo Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos abiturientas Kęstutis Kaminskas, pasirodęs geriausiai Lietuvoje.

Pirmiausia, reikėjo laimėti atranką savo mokykloje, po to  varžytis Lietuvos ture – nuotoliniu būdu atsakyti į 40 sudėtingiausių klausimų apie Lietuvos istoriją, jos kariuomenę.  Kęstučiui Kaminskui Lietuvos ture varžantis su kitų Lietuvos švietimo įtaigų atstovais pavyko surinkti 38 taškus ir jis buvo atrinktas tarp 30 geriausiųjų, kurie pakviesti į Vilnių, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją, dalyvauti finaliniame ture. Ir čia Kęstutis pasirodė puikiai, o patekęs į finalą tarp 6 geriausiai savo žinias parodžiusių Lietuvos moksleivių, užėmė pačią aukščiausią – I vietą.

Sveikiname Kęstutį Kaminską ir jo istorijos mokytoją Rolandą Tamošaitį. Laimėtoją ir jo mokytoją su pergale sveikino Lietuvos kariuomenės krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus ir Lietuvos kariuomenės aukščiausiasis vadas generolas leitenantas Valdemaras Rupšys.

Kęstučiui Kaminskui linkime sėkmės ruošiantis brandos egzaminams, ir išpildyti savo svajonę – įstoti į Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademiją. 

Šiaulių rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos iš Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos socialinio tinklo „Facebook“ paskyros

Total
0
Dalinasi
Related Posts